Březen 2015 je u HAVEX-auto ve znamení lyžování

Pořiďte si u nás v březnu nové auto nebo roční vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu 40 % slevu na jednodenní skipasy do skiareálu Špindlerův Mlýn. Pro velký zájem rozdáváme dalších 300 voucherů! Podmínky akce naleznete níže. Ale neváhejte, vouchery mají platnost do 31.3. 2015.

V dubnu pak pro Vás máme přichystanou další zajímavou odměnu, sledujte tedy Kalendář výhod od HAVEX-auto, vyplatí se to.

Jak můžete vouchery na slevy získat?
Počet slevových voucherů je limitován. Rozdáváme 300 ks voucherů se 40% slevou na jednodenní skipas do skiareálu Špindlerův Mlýn. Platí zde okřídlené pravidlo, kdo dřív přijde, ten bere. Jak tedy můžete vouchery získat?

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 3. do 31. 3. 2015:   

  • Pořídit si u HAVEX-auto nový vůz z kompletní modelové řady Škoda nebo
  • pořídit si roční vůz z nabídky HAVEX-auto s financováním od společnosti ŠKOFIN nebo
  • využít servisních služeb HAVEX-auto jednorázově v minimální hodnotě 5 000 Kč

Vouchery Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Vouchery lze následně uplatnit do 31.3. 2015.

Jak vouchery proměnit za skipasy?
Skipas bude vydán na základě předložení podepsaného a orazítkovaného voucheru (od zaměstnance HAVEX-auto) na Infocentru Hromovka. Platnost skipasu začíná v den jeho vydání. Skipas je nepřenosný a je platný na všech zařízeních Skiareálu Špindlerův Mlýn.