Únor 2014 je u HAVEX-auto ve znamení lyžování

Pořiďte si u nás v únoru nové auto nebo roční vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu  voucher na jednodenní skipas do skiareálu Herlíkovice. V únoru rozdáváme vouchery prvním 500 zákazníkům. Podmínky akce naleznete níže. Akce platí od 1. 2. do 28.2. 2015. V březnu pak pro Vás máme přichystanou další zajímavou odměnu, sledujte tedy Kalendář výhod od HAVEX-auto, vyplatí se to.

Jak můžete vouchery získat?
Počet voucherů je limitován, rozdáváme 500 ks voucherů na jednodenní skipas zdarma do skiareálu Herlíkovice. Vouchery přidělujeme do vyčerpání zásob, rozhodně tedy neváhejte. Platí zde okřídlené pravidlo, kdo dřív přijde, ten bere. Jak tedy můžete vouchery získat?

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 2. do 28. 2. 2015:   

  • Pořídit si u HAVEX-auto nový vůz z kompletní modelové řady Škoda nebo
  • pořídit si roční vůz z nabídky HAVEX-auto s financováním od společnosti ŠKOFIN nebo
  • využít servisních služeb HAVEX-auto jednorázově v minimální hodnotě 5 000 Kč

Vouchery Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Vouchery lze následně uplatnit do 31.1. 2016.

Jak vouchery proměnit za skipasy?
Skipas bude vydán na základě předložení podepsaného a orazítkovaného voucheru (od zaměstnance HAVEX-auto) u poklady ve skiareálu Herlíkovice v areálu Eden. Platnost skipasu začíná v den jeho vydání a skipas je nepřenosný.