Prosinec 2014 je u HAVEX-auto ve znamení lyžování

Pořiďte si u nás v prosinci nové auto nebo roční vůz, přijďte na servis, a obdržíte od nás jako odměnu slevu na jednodenní skipasy do skiareálu Špindlerův Mlýn. Prvních 200 zákazníků obdrží voucher na skipas zdarma, dalších 500 zákazníků v pořadí pak 40% slevu na jednodenní skipas. Podmínky akce naleznete níže. Akce platí od 01. 12. do 31. 12. 2014. V lednu pak pro Vás máme přichystanou další zajímavou odměnu, sledujte tedy Kalendář výhod od HAVEX-auto, vyplatí se to.

Jak můžete vouchery na slevy získat?
Počet slevových voucherů je limitován. Rozdáváme 200 ks voucheru na jednodenní skipas zdarma a 500 voucherů se 40% slevou na jednodenní skipas do skiareálu Špindlerův Mlýn. Vouchery přidělujeme do vyčerpání zásob, rozhodně tedy neváhejte. Platí zde okřídlené pravidlo, kdo dřív přijde, ten bere. Jak tedy můžete vouchery získat?

Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 12 do 31. 12. 2014:   

  • Pořídit si u HAVEX-auto nový vůz z kompletní modelové řady Škoda nebo
  • pořídit si roční vůz z nabídky HAVEX-auto s financováním od společnosti ŠKOFIN nebo
  • využít servisních služeb HAVEX-auto jednorázově v minimální hodnotě 5 000 Kč

Vouchery Vám na pobočkách HAVEX-auto předají osobně naši zaměstnanci s instrukcemi, jak s nimi naložit. Akce platí pro retailové zákazníky, neplatí pro firmy a fleetové zákazníky. Vouchery lze následně uplatnit do 31.3.2015.

Jak vouchery proměnit za skipasy?
Skipas bude vydán na základě předložení podepsaného a orazítkovaného voucheru (od zaměstnance HAVEX-auto) na Infocentru Hromovka. Platnost skipasu začíná v den jeho vydání. Skipas je nepřenosný a je platný na všech zařízeních Skiareálu Špindlerův Mlýn.