Zimní servisní akce od 13.10. do 30.11.

Nenechte se sněhem, mrazem či náledím nepříjemně překvapit! Připravte si svůj vůz značky Škoda na zimní prohlídku v našich autorizovaných servisech. Zkontrolujeme funkčnost topení, částí podvozku a další důležité komponenty před nadcházející zimou. 

Zimní servisní prohlídka u nás probíhá od 13.10. do 30. 11. 2014 za 249 Kč.

Navíc u nás za výhodné ceny pořídíte také kompletní zimní kola včetně Škoda Pneugarance na 3 roky. Můžete tak při jednom vyřešit jednoduše, kvalitně a s předstihem přezutí na zimní kola.


Virtuální katalog

Virtuální katalog


 

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince 800 217 220 uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštevy v našem autorizovaném servisu Škoda.

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Seznam našich autorizovaných servisů Škoda najdete ZDE. Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si zimu plnou výjimečných zážitků.

Mapa autorizované servisy