Slavnostní otevření nového designového salonu Škoda

Společnost HAVEX-auto, autorizovaný dealer a servis vozů Škoda, otevřela v Mladé Boleslavi nový designový salon dle nejpřísnějších kritérií společnosti Škoda AUTO platných od roku 2016. Vize společnosti je býti vždy o pověstný krok napřed a poskytovat svým zákazníkům přidanou hodnotu, proto tento krok byl logický a plně v souladu s filozofií firmy.

Moderní a reprezentativní budova se nachází na stejném místě jako ta předchozí, na Průmyslové ulici v Kosmonosích. Přestavba probíhala za plného provozu a hlavně bez přerušení služeb zákazníkům, za což patří velký dík zaměstnancům HAVEX-auto, kteří udrželi i přes určité limity profesionální úroveň.

Slavnostní otevření nového designového salonu HAVEX-auto v Mladé Boleslavi se uskutečnilo 17. 9. 2014.  

Vynaložené úsilí nejen při rekonstrukci salonu pozitivně ohodnotili i samotní zástupci českého výrobce automobilů. „Velmi si vážíme toho, že i přes velké pracovní vytížení si člen představenstva společnosti Škoda AUTO Werner Eichhorn a Vedoucí Importér Škoda AUTO Česká republika Luboš Vlček udělali čas a účastnili se slavnostního otevření salonu. Je to důkaz pevného partnerství mezi oběma společnostmi a zejména ocenění HAVEX-auto za dosavadní práci.“ Dodává Jiří Valeš, jednatel společnosti HAVEX-auto.

Moderování slavnostního otevření se ujal známý moderátor Petr Svěcený. Úvodní slovo patřilo jednateli společnosti HAVEX-auto Jiřímu Valešovi, následovala prohlídka celého autosalonu, prezentace společnosti AZOS věnovaná bezpečnosti vozidel, proslov zástupců společnosti Škoda AUTO Wernera Eichhorna a Luboše Vlčka. Celý doprovodný program pak ukončila ehxibice Václava Fejfara – několikanásobného mistra Evropy v Autocrossu a držitele ocenění Zlatý volant. Dva letmé starty autocrossového speciálu o cca 600 koní nenechaly nikoho z přítomných chladným a vzbudily patřičný zájem.

„Showroom je koncipovaný ve stylu otevřeného prostoru, tzv. open space, umožnující přímou interakci se zákazníky, což je v dnešní době velmi důležité. Prostředí showroomu je moderní a velmi reprezentativní, zároveň ale v příjemné a vybalancované formě. Díky využití moderní techniky si u nás zákazníci mohou například na velké obrazovce konfigurátoru vozů prohlédnout celou paletu modelů Škoda a s prodejcem si individuálně sestavit vůz podle svých představ, který v 3D provedení nakonec uvidí hned před sebou. Pro pohodlí zákazníků jsou zde pohodlné klubové pohovky, pro děti bohatě vybavený dětský koutek a mnoho dalších novinek, které každou návštěvu zákazníka jistě obohatí.“ Uvedl Lukáš Friedrich, ředitel marketingu a podpory prodeje HAVEX-auto.   

Společnost HAVEX-auto tak potvrdila, že právem patří k nejlepším prodejcům automobilů Škoda v České republice.

Video z otevření salonu