1. ročník motoristického festivalu pro každého

Prožijte s námi sobotu plnou zábavy a adrenalinu! Autoklub v AČR Nová Paka pořádá 20. září 1. motoristický festival pro každého ve Štikovské rokli u Nové Paky a naše firma je generálním partnerem této akce.

Těšit se můžete na moderátora Rádia Černé Hory Vaška Mašindu, koncert živé kapely, závody na traktůrcích, autogramiádu ME v autocrossu Václava Fejfara, poctivé občerstvení a další. Pro děti bude připravený skákací hrad, malování na obličej a soutěže o ceny. A vstupné je zdarma!
 
Pro vyznavače adrenalinu jsme připravili off – roadovou trať přímo na závodním okruhu, kde si mohou vyzkoušet své řidičské schopnosti za volantem 4 x 4, a to s modely Škoda Yeti, Octavia a Superb zapůjčené firmou HAVEX-auto. Vyzkoušet si můžete také na off – roadové trati jedinečné možnosti vozů 4×4 JEEP Renegade a JEEP Cherokee, které pro Vás přichystala firma IMOFA s.r.o.

K dispozici pro standardní testovací jízdy pak bude celá kompletní modelová řada vozů Škoda. Losovat budeme výherce o zapůjčení vozu na víkend zdarma a můžete se účastnit i soutěže o zapůjčení vozu Rapid Škoda Spaceback na celý rok zdarma.

Těšíme se na Vás a věříme, že si s námi užijete prima sobotu.

Tým HAVEX-auto