Pozvánka na leteckou show CIAF do Hradce Králové

Zpestřete si konec léta a přijďte se podívat na prezentační akci naší fimy HAVEX-auto. Přijďte si užít na zemi i ve vzduchu. V sobotu a v neděli 6. a 7. září pro Vás pořádáme prezentační akci v Hradci Králové u příležitosti 21. ročníku AIR FEST CIAF 2014.

Čeká vás bohatý program jak v rámci leteckého představení CIAF, tak i v rámci HAVEX-auto. Připravili jsme pro Vás prezentaci zajímavých vozů z programu Škoda Plus a Das WeltAuto v čele s Audi R8. Znáte všechny výhody těchto programů? Naši prodejci budou připraveni se Vám plně věnovat a odpovědět na všechny Vaše otázky.

Dále budete mít jedinečnou možnost seznámit se s týmem autocrossového závodníka Václava Fejfara, případně získat jeho autogram, chybět zde nebude ani jeho závodní speciál. Využijte situace a vyzkoušejte si na závodním simulátoru zda porazíte Mistra Evropy v autocrossu! Na své si přijdou samozřejmě i Vaše děti, pro které máme připravený skákací hrad a dětské soutěže o ceny.

Můžete se zapojit do soutěže o zajímavé ceny – zapůjčení vozu Škoda nebo JEEP na víkend zdarma, poukaz na střežící systém Osobní strážce,  poukaz na pískování skel VINPRINT nebo klíčenku či tričko JEEP.

Těšíme se na Vás v Hradci Králové
Team HAVEX-auto

Pozvánka