Den testovacích jízd Škoda v Jičíně 16.8.

Zpestřete si léto a přijďte se pobavit na “Dny testovacích jízd Škoda”, které pro Vás pořádáme od srpna do září. Vyzkoušejte si kterýkoli model a přesvědčte se, že značka Škoda je ztělesněním prostoru, pohodlí a stylu pro všechny generace.

Naše firma HAVEX-auto Vám v v letošním roce nabídne 4 místa, kde si budete moci modely vozů Škoda na vlastní kůži vyzkoušet. Nyní se s námi můžete potkat v sobotu 16.8. na Žižkově náměstí  v Jičíně. Připravena pro Vás bude celá modelová řada vozů Škoda, se kterými si budete moci vyzkoušet testovací jízdu a ocenit tak jejich jízdní vlastnosti. Kde jinde budete mít možnost projet se ve svižném městském autíčku Škoda Citigo, designově zajímavém Rapidu Spaceback nebo elegantním Superbu?

Našich kvalifikovaných prodejců se budete moci zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, rádi Vám vše vysvětlí. Na děti čekají dětské soutěže a drobné dárky, dále uvidíte vystoupení mažoretek a orientální tanečnice a náš moderátor Vás bude bavit po celý den. Losovat budeme i výherce o zapůjčení vozu na víkend zdarma.

Škoda AUTO pro Vás také připravila v rámci svých Dnů testovacích jízd velké lákadlo a tím je soutěž o nový model Škoda Rapid Spaceback na celý rok zdarma. Stačí na akci vyplnit kontaktní kartu a správně tipnout odpověď na soutěžní otázku: Kolik testovacích jízd se uskuteční v rámci projektu „Dny testovacích jízd Škoda” v období od 15. 5. 2014 do 15. 10. 2014? Podrobnější informace o soutěži se dozvíte zde:  Dny testovacích jízd Škoda.

Těšíme se na Vás v Jičíně věříme, že s námi prožijete den plný zábavy.
Team HAVEX-auto

Těšíme se na Vás v Jičíně.

gdfsdf