Letní servisní akce v HAVEX-auto od 1.7. do 31.8.

Vsaďte letos na jistotu a užijte si svoji dovolenou v klidu! Je Váš plechový miláček dostatečně připravený na dlouhé a náročné cesty?  Doveze Vás bez zaváhání tam a zase zpět? Nenechá Vás někde na půl cesty? Jak to pak budete řešit a kolik to bude stát? Hoďte tyto otázky za hlavu. Přivezte Váš vůz k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, a to včetně kontroly diagnostiky, funkčnosti klimatizace a dalších nezbytných úkonů. A v případě nalezené závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu. Šetříme s Vámi peníze na dovolenou.

SERVISNÍ ÚKONY V RÁMCI LETNÍ SERVISNÍ AKCESLEVOVÉ KUPONY
Další výhodou Letní servisní akce jsou slevové kupony. Na internetových stránkách www.servisniakce.cz můžete jednoduše získat tři slevové kupony:

1. 10 % slevu na Škoda Originální díly využité na opravu po absolvování letní servisní prohlídky s platností do 31.8. 2014
2. 10 % slevu na Škoda Originální díly využité na opravu po absolvování zimní servisní prohlídky s platností od 13.10. do 14.12. 2014
3. 10 % slevu při nákupu ve Škoda E-shopu na http:/eshop.skoda-auto.cz s platností do 30.9. 2014

Stačí vyplnit registrační formulář a slevové kupny Vám obratem dorazí na Váš e-mail. Následně je můžete vytisknout a v průběhu jejich platnosti využít v našich servisech a ve Škoda E-shopu.

SOUTĚŽ O VŮZ Škoda
Zároveň se na stránce www.servisniakce.cz můžete vyplněním soutěžní otázky dostat do slosování o zapůjční vozu Škoda na týden.