Den testovacích jízd Škoda v Hradci Králové 7.6.

Přijďte na Den testovacích jízd Škoda a hrajte o nový vůz Škoda Rapid Spaceback na celý rok zdarma! Vyzkoušejte si kterýkoli model a přesvědčte se, že značka Škoda je ztělesněním prostoru, pohodlí a stylu pro všechny generace.

Naše firma HAVEX-auto Vám v v letošním roce nabídne 4 místa, kde si budete moci modely vozů Škoda na vlastní kůži vyzkoušet. Tím prvním místem je Hradec Králové, kde se budeme v sobotu 7.6.  prezentovat jako VIP partner v rámci jedinečné akce Rally Show a Autosalon Show.  Připravena pro Vás bude celá modelová řada vozů Škoda, se kterými si budete moci vyzkoušet testovací jízdu. Specialitou je také off – roadová trať, kde se budete moci svézt vozy s pohonem 4×4 a to konktrétně modely Škoda Yeti, Octavia a Superb. Našich kvalifikovaných prodejců se budete moci zeptat na cokoliv, co Vás zajímá, rádi Vám vše vysvětlí. Na děti čekají dětské soutěže a drobné dárky. Losovat budeme i výherce o zapůjčení vozu na víkend zdarma s plnou nádrží.

Co se týče Rally Show a Autosalon Show tak se máte opravdu na co těšit. K vidění budou soudobé i historické formule, okruhové speciály, drifty a legendární vozy ze světa motorsportu. Akce je dvoudenní a po oba dny bude plná duálních rally soubojů, dlouhých skoků a jízd “dveřmi napřed”. Nedělní odpoledne bude patřit finálovému závodu “Finále mistrů“. Dění na trati budou opět kořenit kaskadérská vystoupení, exhibice vznášedel, offroad, truck-trial a disciplíny soutěže volby MISS Autosport a velmi bohatý doprovodný program. Premiérou bude demoliční derby automobilů v ringu pilotovaných známými jezdci. Více o akci se dozvíte ZDE.

Škoda AUTO pro Vás také připravila v rámci svých Dnů testovacích jízd velké lákadlo a tím je soutěž o nový model Škoda Rapid Spaceback na celý rok zdarma. Stačí na akci vyplnit kontaktní kartu a správně tipnout odpověď na soutěžní otázku: Kolik testovacích jízd se uskuteční v rámci projektu „Dny testovacích jízd Škoda” v období od 15. 5. 2014 do 15. 10. 2014? Podrobnější informace o soutěži se dozvíte zde:  Dny testovacích jízd Škoda.

Těšíme se na Vás na Rally Show a Autosalonu Show v Hradci a věříme, že s námi prožijete den plný zábavy.
Team HAVEX-auto