5 let záruky, 5 let klidu, 5 let jistoty!

Rok 2014 je pro nás, členy HAVEX-týmu, v mnohém tak trochu revoluční a významný. Je to rok, kdy se snažíme ještě více přiblížit Vám, našim zákazníkům, a Vašim potřebám. Chceme být pro Vás první volbou, když zvažujete koupi nového, zánovního či ojetého vozu, stejně tak i když Váš vůz potřebuje odborný servis. Měníme obrázek standardního dealera a autorizovaného servisu vozů Škoda a SEAT. Měníme nejen nabízené produkty a služby, ale také tak trochu i způsob myšlení a přístup. Uvědomujeme si, že je třeba více než kdy předtím být o pomyslný krok napřed před konkurencí a hlavně se odlišit v tom pozitivním slova smyslu. Vážíme si Vás, všech našich zákazníků, a děláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli, měli k nám pozitivní pouto, věřili nám a cítili, že pro Vás máme vždy něco navíc.  Něco, co Vám pomůže, zpříjemní život či otevře obzory ve znamení přidané hodnoty.

S mírným odstupem od spuštění projektu www.radyridicum.cz přicházíme tedy s něčím novým, rozhodně přelomovým a revolučním.

DÁVÁME VÁM NOVĚ ZDARMA 5 LET ZÁRUKU NA KOMPLETNÍ SORTIMENT NOVÝCH A ZÁNOVNÍCH VOZŮ Škoda a SEAT! A NA SVÉ VLASTNÍ VYZKOUŠENÉ OJETÉ VOZY ZÁRUKU 1 ROK! UŽ NEMUSÍTE MÍT ŽÁDNÉ ZBYTEČNÉ VÝDAJE ZA SERVIS! UŽÍVEJTE SI DROBNÝCH STAROSTÍ BĚŽNÉHO ŽIVOTA A TY O VÁŠ VŮZ MŮŽETE PUSTIT Z HLAVY!

Chcete 5 let nemyslet na to, co se stane, když Vám vůz vypoví službu? Na to, kolik to ve finále bude stát a kde na to vezmete? Přijďte si na kteroukoliv naši pobočku HAVEX-auto pro 5 let záruky, není nic jednoduššího.

Přesvědčte se sami o výhodě této nabídky u našich prodejců a servisních techniků, kteří Vám rádi a ochotně zodpoví Vaše dotazy. Obrátit se můžete přímo na naše pobočky, které najdete na těchto místech: Vrchlabí, Nová Paka, Semily, Chlumec nad Cidlinou, Jičín, Mladá Boleslav, Praha Holešovice Jateční a Dělnická ulice.

Nebo nás můžete kontaktovat zdarma na lince našeho Zákaznického centra 800 217 220, nebo e-mailem na info@havex.cz