SEAT garantuje svým servisem dokonalé jarní zážitky

SEAT nečeká na kalendářní příchod jara a pohotově reaguje na předčasný konec zimního období nabídkou jarních servisních akcí, díky nimž mohou majitelé vozů SEAT dopřát svým plechovým miláčkům dokonalou „jarní očistnou proceduru za výhodných podmínek. Kromě jarní servisní prohlídky zaručí skvělé jarní zážitky při návštěvě autorizovaného servisu SEAT také výhodné nabídky Originálního příslušenství SEAT®, Originálních dílů SEAT®, Economy dílů a letních pneumatik. Dobrý výhled z vozu za každého počasí zajistí akční nabídka originální sady stírátek s bonusem
1 litru koncentrátu letní směsi do ostřikovačů. V platnosti i nadále zůstávají oblíbené programy Fitness plán a Technická a emise zdarma.

V rámci jarní servisní nabídky rámci je pečlivě prověřen technický stav vozu v následujících bodech: brzdová soustava včetně stavu brzdové kapaliny, výfuková soustava, kola a pneumatiky, funkčnost spojky, chladicí soustava, funkčnost klimatizace, stav akumulátoru, klínový, resp. rozvodový řemen, světlomety, těsnost a poškození motoru, provozní kapaliny a kontrola stěračů a ostřikovačů včetně seřízení.

K poslednímu uvedenému bodu jarní servisní prohlídky se váže další položka neodolatelné servisní nabídky značky SEAT. Protože je dobrý výhled z vozu za každého počasí jedním z nejdůležitějších faktorů, ovlivňujících bezpečnost silničního provozu, mohou zákazníci využít akční nabídky na pořízení a výměnu originálních sad stěračů s bonusem v podobě 1 litru koncentrátu letní směsi do ostřikovačů.

Autorizované servisy značky SEAT nabízejí s přicházejícím jarem mnohem víc než jen prověření kondice vozu po zimním období a jeho přípravu na novou sezónu. Rozmanitá nabídka originálních dílů, originálního příslušenství, dílů Economy, servisních úkonů a dalších služeb boří zažité představy o cenové nevýhodnosti s aftermarketovými nabídkami, zvláště pak s přihlédnutím k přidané hodnotě, kterou nabízejí autorizované servisy SEAT.

Dokládá to například jarní nabídka Originálního příslušenství SEAT®. Pro nové modely Leon jsou připraveny mimo jiné podsvícené prahové lišty za 4420 Kč, sportovní pedály za 2981 Kč, sportovní opěrka pod levou nohu za 2210 Kč, sportovní hlavice řadicí páky za 3382 Kč nebo 18“ kola z lehké slitiny s antracitovou povrchovou úpravou za 6098 Kč. Užitné vlastnosti nového Toleda lze zvýšit odnímatelným tažným zařízením za 6265 Kč, zatímco pro zadní výklopné víko modelu Alhambra byl navržen neméně praktický nosič jízdních kol za
13 923 Kč. Prázdninové výlety s jízdními koly si mohou pro letošní léto naplánovat také majitelé všech ostatních modelů SEAT, na jejichž tažné zařízení je možné namontovat nosič pro dvě jízdní kola za 15 873 Kč.

Cenově výhodné jsou rovněž opravy v autorizovaných servisech SEAT. Zákazníci navíc získají dvouletou záruku na díly i práci, kterou provádějí podle pokynů výrobce odborně připravení profesionálové. Nabídku Originálních dílů SEAT® ilustruje například přední brzdový kotouč s vnitřním chlazením za 1543 Kč pro vybrané modely Ibiza a Toledo, sada brzdových destiček pro přední kotoučové brzdy za 1868 Kč (pro vybrané modely Ibiza, Leon a Toledo) nebo vzduchový filtr za 648 Kč pro vybrané motory modelů Alhambra, Altea, Leon a Toledo.

Oproti originálním dílům mohou zákazníci ušetřit v průměru 40 %, pokud se rozhodnou pro Originální díly SEAT®, jejichž sortiment pokrývá komponenty motoru, spojky, převodovky, náprav, řízení, palivové soustavy a elektroinstalace vozu. Proces renovace zaručuje kvalitu na úrovni sériové výroby, hospodárnost, ochranu životního prostředí a šetrné využívání zdrojů. Rovněž je na všechny výměnné díly SEAT poskytována záruka 2 roky.

Další možností, jak výhodně zajistit bezpečný a spolehlivý provoz zejména u starších vozů SEAT, jsou tzv. díly Economy, jejichž cena je v porovnání s originálními díly v průměru o 25 % nižší. Například sada stírátek Economy pro vybrané modely Leon a Toledo stojí 518 Kč a sada brzdových destiček pro přední kotoučové brzdy modelů Cordoba, Ibiza, Leon a Toledo (vybrané motory) vyjde na 987 Kč. Dvouletá záruka je i u dílů Economy naprostou samozřejmostí.

V autorizovaných servisech SEAT mohou zákazníci i nadále uplatňovat slevové poukazy z Fitness plánu v rámci programu profesionální péče o vozy SEAT s výhodnými cenami Originálního příslušenství SEAT® a servisních úkonů. Důvodem k panice by pro majitele vozů SEAT neměl být ani blížící se termín technické kontroly a měření emisí. Autorizované servisy SEAT zajišťují tuto službu zdarma, pokud zákazník svěří servisní prohlídku a profesionální přípravu vozidla do jejich rukou.

Jarní servisní akce trvají u participujících servisních partnerů SEAT od 3. 3. do 10. 5. 2014. Seznam participujících servisních partnerů naleznete na www.seat.cz v sekci Servis.

Datum: 11.3. 2014
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz