Náš nový autosalon v Mladé Boleslavi

rádi bychom Vám tímto poděkovali za dosavadní důvěru, kterou do nás vkládáte a které si velmi vážíme. Vnímáme, že je důležité sledovat trendy a flexibilně na ně reagovat, abychom Vám byli blíže a přinášeli vždy něco navíc. Proto jsme také připravili přestavbu stávající provozovny v Mladé Boleslavi do nového designového salonu Škoda. Nejedná se pouze o kosmetickou změnu, ale opravdu zásadní krok a pro Vás naše vážené zákazníky jistě přinese s každou návštěvou příjemnou a unikátní zkušenost.

Přestavba bude probíhat v termínu od 3. 3. 2014 do 30. 6. 2014. Nový designový salon pak bude otevřen v průběhu měsíce července. Během této doby nebude provoz provozovny přerušen, a to jak prodej nových a ojetých vozů, tak samozřejmě i servisu. Všechny služby pro Vás budou zachovány v náhradních prostorách přímo v areálu provozovny. Tyto budou viditelně označeny pro snadnou orientaci.

V nové provozovně se můžete těšit nejen na vzdušné a moderní prostředí, ale například také na konfigurátor vozů na diodové obrazovce, kde si budeme moci prohlédnout celou paletu modelů Škoda a s naším prodejcem si individuálně sestavit vůz, dále pohodlné klubové pohovky, herní konzole, bohatě vybavený dětský koutek a mnoho dalších novinek, které každou Vaši návštěvu obohatí. 

Pevně věříme, že Vás prozatímní řešení nebude zásadně limitovat a těšíme se na první společné setkání v novém designovém salonu.

Váš tým HAVEX-auto v Mladé Boleslavi

Nový autosalon Škoda