SEAT odhaluje kampaň pro nový vysokovýkonný Leon CUPRA

CUPRA s motorem o výkonu 206 kW (280 k), nový člen rodiny SEAT Leon, je nejvýkonnějším vozem v modelové nabídce značky SEAT. Kampaň na tento model bude spuštěna nejprve v Německu, Rakousku a Švýcarsku a postupně budou následovat všechny ostatní významné trhy v Evropě a také na americkém kontinentu a v Africe. Objeví se i v České republice.

Kampaň byla připravena a realizována agenturami LOLA a Lowe a španělskou sítí uvedených partnerů v úzké koordinaci s týmem společnosti SEAT pro globální marketingovou komunikaci.

Společnosti SEAT a LOLA vyvinuly kampaň pod hlavičkou konceptu „Prožijte každý den naplno“. Zcela nový Leon CUPRA je díky své kombinaci elegantního designu a výjimečného výkonu dokonalým partnerem pro každodenní život. A kdykoli to je zapotřebí, pohotově nabídne svůj pozoruhodný výkon.

Kampaň začíná fází upoutávek, která zahrnuje tři krátká videa zaměřená výhradně na výkon motoru modelu CUPRA. Také je z nich patrné, že „pouze CUPRA si poradí s výkonem motoru CUPRA“.

„Máme za sebou skvělý start a nyní se zaměřujeme na vytváření základů našeho budoucího úspěchu,“ říká Christian Stein, globální marketingový ředitel společnosti SEAT. „Jsme pevně přesvědčeni o tom, že takto složený tým, včetně agentury LOLA, disponuje velkým kreativním potenciálem, který posune značku SEAT i její prodej kupředu.“

„Cílem upoutávky je vytvořit napětí výhradním zaměřením na to, co CUPRA poskytuje díky svému výkonnému motoru, a připravit veřejnost na pozdější odhalení jejího nádherného designu,“ zdůrazňuje Chacho Puebla, kreativní ředitel a partner ve společnosti LOLA.

Kampaň odstartovala 25. února třemi webovými filmovými upoutávkami.

Následovat budou další druhy komunikačních kanálů včetně televize, digitálních médií, reklamy OOH (Out Of Home) a sociálních médií.

Datum: 26.2. 2014
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz