Jarní servisní akce od 17.3. do 30.4.

Jaro je za dveřmi a Váš vůz zcela jistě potřebuje důkladnou kontrolu. Proto jsme pro Vás v našich autorizovaných servisech připravili Jarní servisní prohlídku od 17. 3. do 30. 4. 2014 za 99 Kč. Zkontrolujeme funkčnost řízení Vašeho vozu, jeho podvozkových částí nebo osvětlení. V případě nalezení závady Vám naši specialisté nabídnou opravu za skutečně výhodné ceny. Potřebujete vyčistit klimatizaci, přezout na léto nebo vyměnit poškozené čelní sklo? Vše pro Vás rádi zajistíme. Nenechte si ujít také zajímavou nabídku Škoda Originálních dílů a příslušenství právě pro Váš vůz, které Vám přinesou ještě více bezpečí, jistoty či praktičnosti. 


Virtuální katalog

Virtuální katalogCo všechno na Vašem voze zkontrolujeme?

Závěska
Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince 800 217 220 uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštevy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Seznam našich autorizovaných servisů Škoda najdete ZDE. Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si zimu plnou výjimečných zážitků.

Mapa autorizované servisy