Den se Škoda Yeti pro naše V.I.P. zákazníky

jsme pro naše hosty připravili zajímavou terénní trať v bezprostřední blízkosti hotelu, který je pro takovéto jízdy přímo ideální. Pečlivý výběr a příprava trati se vyplatila a umožnila všem vyzkoušet téměř všechny vyjímečné přednosti tohoto vozu. Dle reakcí přítomných hostů lze konstatovat a shrnout reakce takto: vůz v terénu jednoznačně všechny přítomné velmi příjemně překvapil.
    Mnozí byli nadšeni výbornými jízdními vlastnostmi nejen v terénu, ale i na silnici. Připraveny byly úseky s bočním náklonem, s mezinápravovým křížením, prudké klesání s nutností využítí jedinečné funce Off Road, úseky s příkrým stoupáním, s jízdou po nezpevněné komunikaci. V zápětí se všichni mohli přesvědčit, že nejen v terénu je Yeti výborný.
    Vždyť většina zákazníků využije vůz v budoucnu především v běžném silničním provozu. A zde je namístě podotknout, že na silnici se zákazníci cítili velmi pohodlně jako ve voze vyšší střední třídy. Právě tato kombinace vlastností je silnou stránkou modelu Yeti. V závěrečné znalostní soutěži si vítěz odenesl poukaz na zapůjčení vozidla na víkend.
    O uvolněnou a veselou atmosféru se postaral i chlupatý Yeti, který mezi nás zavítal a bavil všechny přítomné včetně dětí. Každý z účasníků od nás obdržel na závěr drobné dárky. Naší snahou bylo, aby všichni, kteří věnovali svůj čas naší akci, odjížděli spokojeni s pocitem příjemně strávené soboty. Dle reakcí hostů věříme, že se nám to podařilo.
terénní trať v okolí hotelu
boční náklon
     prudké stoupání šikmo svahem
konec bočního náklonu, přichází křížení náprav
výjed do kopce
pohled na výjezd shora
první křížení náprav EDS, jízda takřka krokem
druhé křížení náprav EDS plní svoji funkci na 1
fotka klame, ale náklon to byl !

Off Road zapnut a nohy z pedálů, velký nezvykYeti není Off Road! Ale zvládne opravdu hodně
spolu
testovalo se v terénu i na silnici, nikdo se nenudil

HAVEX-auto Yeti tým