Olympijský park Soči – Letná 2014

Český olympijský výbor Vás společně se Škoda AUTO srdečně zvou do Olympijského parku Šoči – Letná 2014, který bude v Praze 7 na Letné v provozu od 7.2. – 23.2.2014. Nemusíte jezdit do Soči a přesto budete součástí olympijského dění.

Na Letné bude více než 100 možností ke sledování velkoplošných obrazovek s různými přenosy ze Soči, součástí programu v parku budou také koncerty známých hudebních skupin, výstavy, ale i rozhovory s českými reprezentanty prostřednictvím televizních přenosů a telemostů. Sportovní pomůcky si na místě bude možné půjčit. Prostor s velkoplošnými obrazovkami, několika pódii, ale i s obrovskou bruslařskou plochou, hokejovými hřišti, oválem pro běh na lyžích, laserovou biatlonovou střelnicí, snowparkem a hřištěm na curling.

A co Vás vlastně v Olympijském parku SOČI – LETNÁ 2014 čeká?

Ledový ráj – bruslení patří k největším atrakcím v celém Olympijském parku. Velkou část ledových cest v parku tvoří bruslařská dráha dlouhá 870 m.
Hokej – na dvou zmenšených hokejových plochách (40x20m) si budete moci zahrát minihokej nebo zastřílet na profesionálního brankáře.
Běžky + biatlon – na běžeckém okruhu Kateřiny Neumannové si můžete nejenom skvěle zaběhat přímo v Praze, ale také si vyzkoušet populární biatlon. Připraven bude 800 m zasněžený okruh včetně trestného kolečka pro biatlon a střelnice se 6 laserovými puškami.
Curling – opravdová curlingová dráha s opravdovými curlingovými kameny. Máte jedinečnou šanci vyzkoušet tento olympijský sport na Letné pod vedením zkušených lektorů. Rozměry curlingového hřiště budou jako u profesionálů 8,5x42m.
Snowpark – znáte Martina Černíka? Snowboardisté určitě ano. Se svojí partou vás naučí nejrůznějším trikům na snowboardu, které se do zimy určitě budou hodit.
Fun Zone  –  dětské stanoviště od Čtyřlístku zabaví nejen Vaše malé ratolesti, ale umožní vám také odpočinout si a načerpat energii pro naše další aktivity v parku. K dispozici jsou i herní konzole.
Hokej – na dvou zmenšených hokejových plochách (40x20m) si budete moci zahrát minihokej nebo zastřílet na profesionálního brankáře. Pro hokejové dospělé nadšence připravujeme hokejový turnaj Letná Classics ve stylu Winter Classics, pro dětské začátečníky budou připravená chodítka a hrazdičky.

Na HLAVNÍM PODIU se budou odehrávat koncerty, rozhovory se sportovci a plno zajímavostí přímo ze Soči, moderovat jej budou Petr Svěcený a Daniel Stach. Program je velmi lákavý, sledovat jej můžete den po dni a vybrat si vždy pro Vás ten nejzajímavější den: PROGRAM SOČI PARKU.

PLÁNEK AREÁLU

Plánek areálu


VSTUPNÉ – Z bezpečnostních důvodů se Český olympijský výbor rozhodl vstupenky do Olympijského parku zpoplatnit. Vstupenky stojí symbolických 50 Kč a platí vždy na celý den. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v sítí Ticketpro nebo na místě v pokladnách Olympijského parku. Děti do 15 let mají vstup zdarma, stejně jako obyvatelé Prahy 7, kteří se prokáží vstupenkou z lokálního časopisu Hobulet. Majitelé chytrého telefonu, kteří si stáhnou mobilní aplikaci Olympijského parku „Letná 2014“, budou mít možnost si vygenerovat každý den jednu vstupenku zdarma přímo ve svém mobilním telefonu bez nutnosti lístek tisknout. 

Škoda AUTO pro Vás v Olympijském parku připravila i soutěže:

Skenuj QR kódy a vyhraj nový vůz Škoda Yeti

Na deseti vozech, vystavených v areálu Olympijského parku Soči – Letná 2014, budou umístěny QR kódy. Soutěžící, kterému se podaří je všechny načíst svým telefonem, získá horký nápoj zdarma – a bude se moci zúčastnit tipovací soutěže o hlavní výhru. Hlavní výhrou v soutěži bude nový vůz Škoda Yeti včetně ročního Škoda Pojištění od ŠkoFINu. Tak si připravte své chytré telefony a hurá na věc!

Další zábavnou soutěží je SKOK na ODSTRKOVADLE. Každý, kdo se odváží vrhnout z můstku do nafouknutých matrací, navíc získá malý dárek!

Více informací naleznete na www.olympijskypark.cz.  

Sochi Park Letná 2014