SEAT spojil síly s módním řetězcem MANGO

SEAT posiluje své spojení se světem designu, který patří mezi klíčové hodnoty značky, uzavřením dohody o spolupráci se španělským módním řetězcem MANGO. Cílem kooperace je otevřít nové kanály pro komunikaci se svými fanoušky na základě osobité identity s mladistvým a inovativním duchem. Obě společnosti spojí síly v několika aktivitách, které zkombinují inovativní módní styl MANGO a charakteristickou radost z jízdy ve vozech SEAT s nejmodernější technikou.

Prvním výsledkem spolupráce je nový Mii by MANGO, speciální edice praktického městského vozu španělské značky SEAT, která oslaví svůj debut na nadcházející módní přehlídce 080 Barcelona Fashion, jež se uskuteční od 27. do 31. ledna v Barceloně.

Nový SEAT Mii by MANGO přirozeně vyniká svým atraktivním designem interiéru a exteriéru. Pozornost přitahuje jedinečnou kombinací béžového a černého laku, specifickými ochrannými lištami na bocích karoserie, tmavě šedými 15“ koly z lehké slitiny, elektricky ovládanými a vyhřívanými vnějšími zpětnými zrcátky a nápisy „Mii by MANGO“ na levé straně zadního výklopného víka a střešních sloupcích B.

Interiér modelu SEAT Mii by MANGO je velmi praktický. Prostor pro cestující se od výchozího provedení odlišuje řadou osobitých stylistických prvků a rozšířenou výbavou, zejména několika šedými ozdobnými prvky a kůží obšitým volantem a hlavicí řadicí páky. Přední a zadní sedadla jsou čalouněna exkluzivní béžovou Alcantarou a na opěrkách hlavy jsou vyšité nápisy „Mii by MANGO“. Kromě toho je nový model SEAT vybaven rovněž praktickým háčkem pro bezpečné zavěšení kabelky, kosmetickým zrcátkem ve sluneční cloně na straně řidiče, specificky navrženými podlahovými rohožemi, dveřními prahy a klíčkem od vozu.

Nová verze s třídveřovou a pětidveřovou karoserií, vycházející z výbavové linie Style, se objeví u prodejců před začátkem léta. Rozsáhlá sériová výbava zahrnuje mimo jiné stabilizační systém ESC, ABS, čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce vpředu, boční airbagy, chránící hlavu a hrudník, možnost deaktivace airbagu na straně spolujezdce, úchyty ISOFIX a Top Tether na obou sedadlech vzadu, klimatizaci, audiosystém s přehrávačem CD/MP3 a vstupem AUX-In, asistenta rozjezdu do kopce, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, 12V zásuvku ve středové konzole a elektrické ovládání oken vpředu.

Inovativní soutěž „Mii by MANGO“
Nový model, vytvořený značkami SEAT a MANGO, přináší překvapení a atraktivní internetovou soutěž, která odmění kreativitu a originalitu příznivců na internetu a sociálních sítích. Tvořivá činnost nebude samoúčelná, protože prvních tisíc vozů Mii by MANGO bude dodáno se třemi dalšími doplňky – deštníkem, kabelkou a dalším automobilovým příslušenstvím, které navrhnou účastníci inovativní internetové soutěže.

Navrhovat specifické příslušenství pro nový SEAT Mii by MANGO a soutěžit o atraktivní ceny mohou uživatelé ze všech koutů světa. Soutěž začíná dnešním dnem a potrvá následujících pět týdnů. Zájemci získají veškeré potřebné informace na facebookových stránkách SEAT a MANGO (www.facebook.es/seat, www.facebook.com/SEAT.Official a www.facebook.com/mango.com), webových stránkách SEAT (www.seat.es a www.seat.com) a na webové stránce www.talenthouse.com. Po obdržení všech návrhů vybere porota, sestavená z profesionálů značek SEAT a MANGO, nejkreativnější nápady. Celkový vítěz získá zcela nový SEAT Mii by MANGO a pět finalistů obdrží dárkový certifikát pro nákup v obchodech MANGO.

Mii by MANGO prezentuje výraznou osobnost svého majitele atraktivním designem interiéru a exteriéru a kompletní výbavou. Tento jedinečný model je výsledkem spolupráce mezi značkou SEAT a módním řetězcem MANGO, dvou vedoucích značek v příslušných oborech.

Datum: 22.1. 2014
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz