Nová Škoda Yeti již od 339 900 Kč

Nová Škoda Yeti v městském stylu je jako stvořena pro život ve městě, kde na Vás čekají zážitky. Již na první pohled je patrné, že Škoda Yeti je SUV navržené pro každodenní využití. Kompaktní SUV nyní přichází ve dvou nových verzích – stylová a elegantní Škoda Yeti pro město a Yeti outdoor zaměřené na dobrodružství v terénu. Obě varianty zaujmou novou přední i zadní částí, novými koly z lehkých slitin, svěžím interiérem, novými „Simply Clever“ nápady, maximální funkčností a rozšířenými motorizacemi.

Pro přední část je charakteristické zdůraznění horizontálních linií. Výraznou masku chladiče lemují nově ztvárněné světlomety, které mohou být osazeny bi-xenony a LED technikou pro denní svícení. Jejich krystalická struktura odráží sílu charakteru a propůjčuje vozu důstojnost. V souladu s aktuálním designovým trendem značky získaly mlhovky hranatý tvar a přestěhovaly se do prostoru blíže k vozovce.

Stejně jako přední část, i záď modelu Yeti byla přepracována. Grafika zadních sdružených svítilen působí ještě preciznějším dojmem, novinkou je možnost využití LED techniky. V madle se ukrývá technická lahůdka: Yeti je prvním vozem Škoda, který může být vybaven parkovací kamerou (Optical Parking Assistant).

nová Yeti

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
Bezpečí v každé situaci Vyspělý bezpečnostní standard zahrnuje až 9 airbagů na ochranu cestujících na předních a zadních sedadlech. Jedním z nejzajímavějších prvků aktivní bezpečnosti jsou bi-xenonové světlomety s natáčením a LED denními svítilnami. Lepší osvětlení zatáček pomáhá řidiči odhalit nebezpečí rychleji.

Elektronické systémy pro zajištění stability jízdy (ABS, MSR, HBA, EBV, ESBS, ASR, ESC, EDS, AFM a DSR) zlepšují ovládání vozidla v extrémních situacích. Brzdová světla začnou blikat při prudkém brzdění, a poté se automaticky zapnou výstražná světla. Poskytují tak naléhavé varování pro ostatní vozidla a snižují riziko nárazu zezadu.

INTERIÉR A VÝBAVOVÉ STUPNĚ
Interiér vozu Škoda Yeti poskytuje neobyčejné pohodlí. Objevíte jak nečekanou prostornost, tak i mimořádnou variabilitu. A samozřejmě také nebývale příjemný pocit z ovládání vozu. Existuje mnoho způsobů, jak si interiér modelu Yeti upravit podle svých představ. Vybírat můžete z dvaceti šesti kombinací barevnosti přístrojové desky, potahových látek a dekorativních lišt.
Přístrojová deska byla navržena speciálně pro model Yeti a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je očekáváte. O jízdní pohodlí celé posádky se stará i řada komfortních doplňků, které se nacházejí již v základní výbavě vozu nebo v nabídce výbav na přání.
Zcela novou dimenzi vašim jízdám pak dá elektricky ovládané panoramatické střešní okno, které umožňuje vytvořit nad předními sedadly velký otevřený prostor.

Interiér modelu Yeti nabízí dostatek prostoru pro individualizaci. Základem jsou čtyři výbavové stupně: Active, Ambition, Elegance a L&K. K tomu přidejte sedmnáct barevných variant potahových látek, provedení interiéru a okrasných lišt.

VÍCE FLEXIBILITY
Tři samostatná zadní sedadla nabízejí variabilní uspořádání celé zadní části interiéru. U každého z nich si můžete samostatně nastavit úhel opěradla a krajní sedadla je možné posunout dopředu nebo dozadu. Když prostřední sedadlo vyjmete a krajní posunete směrem ke středu, vytvoříte výjimečný prostor pro dvojici cestujících na zadních sedadlech.

Upevňovací systém v zavazadlovém prostoru nabízí díky horizontálním lištám s posuvnými háčky široké možnosti uchycení a upevnění převážených věcí. Např. zavěšení tašek s nákupem na háčky, uložení menších předmětů do sítí nebo fixaci mezipodlahy v horní poloze.

Výšku podlahy zavazadlového prostoru si můžete zvolit v jedné ze tří úrovní. Základní, nejnižší úroveň maximalizuje objem zavazadlového prostoru. Prostřední úrovní je mezipodlaha, která poskytuje dodatečný skrytý prostor pod podlahou a usnadňuje manipulaci se zavazadly. Třetí a zároveň nejvyšší úroveň – zvýšená podlaha pro rezervní kolo – vyrovnává dno zavazadlového prostoru s nákladovou hranou a ukrývá rezervní kolo a malé odkládací prostory po stranách.

Katalog a ceníky najdete ZDE