Zabodovali jsme v soutěži Škoda Service Challenge

V letošním národním kole soutěže ‚Škoda Service Challenge’  se zaměstnanec naší provozovny v Praze Holešovicích v Jateční ulici pan Václav Borovský umístil na krásném 4. místě.  ‚Škoda Service Challenge‘ je vědomostní a dovednostní soutěž z oblasti servisu a služeb zákazníkům. Účastníci při ní řeší teoretické a praktické úlohy ze svého oboru. Soutěž probíhá napřed na národní úrovni. V letošním roce se soutěže zúčastnili zaměstnanci servisů Škoda ze 37 zemí.

Soutěž se i letos skládala ze třech kol, při nichž se prověřovaly teoretické a praktické znalosti jednotlivých účastníků, a to v kategoriích: Servisní technik, Servisní poradce a Lakýrník. Soutěže se účastnilo celkem 357 zástupců z 87 dílen české sítě autorizovaných servisních partnerů Škoda. Do závěrečného finálového kola postoupilo 30 servisních specialistů.

„Naším cílem je nabídnout pracovníkům celé servisní sítě Škoda příležitost poměřit své schopnosti s nejlepšími kolegy z oboru. V rámci soutěže mají pracovníci příležitost zdokonalit se ve svých odborných znalostech. Permanentní vzdělávání personálu je podmínkou růstu a klíčem k úspěšnému rozvoji naší servisní strategie. V případě úspěchu je účast v soutěži pro daný servis samozřejmě také zajímavou reklamou, která může pozitivně ovlivnit obchod“, vysvětluje jednu z mnoha výhod Škoda Service Challenge Roman Havlásek, vedoucí Servisních služeb Škoda AUTO. „Účastníci letošního národního kola Škoda Service Challenge prokázali své vynikající odborné znalosti, jsou to ti nejlepší z nejlepších“, dodává Havlásek.

Service Challenge

Service Challenge

Service Challenge

Service Challenge

Service Challenge

Service Challenge

Datum: 7.11.2013
Zdroj: www.parlamentnilisty.cz