Zimní servisní akce od 14.10. do 30.11.

Buďte akční celou zimu a objednejte se na zimní servisní prohlídku pro Váš vůz od 14. 10. do 30. 11. 2013 zdarma. Prověříme mimo jiné stav akumulátoru či brzdové soustavy Vašeho automobilu. Jednoduše a rychle tak získáte jistotu, že se na něj můžete spolehnout, ať už Vaše cesty povedou kamkoli, třeba na zasněžené horské svahy. V případě nalezení závady Vám naši specialisté nabídnou opravu za skutečne výhodné ceny. Nenechte si ujít také zajímavou nabídku Škoda Originálních dílů a příslušenství právě pro Váš vůz, které Vám přinesou ještě více bezpečí, jistoty či praktičnosti.

Leták ZSAVirtuální katalogLeták ZSA

Leták ZSA

Leták ZSA


Podmínky pro akci “Dálniční známka 2014 – ZDARMA”

  • Zákazníkem je fyzická osoba
  • Na zakázku nebyla uplatněna jiná sleva (např.Šeková knížka,zaměstnanec Škoda AUTO,rámcová smlouva)
  • Neplatí pro karosářské, lakové opravy, nákup pneumatik a příslušenství 
  • Akce probíhá pouze v autorizovaných servisech firmy HAVEX-auto s.r.o.

Co všechno na Vašem voze zkontrolujeme?

Závěska
Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince 800 217 220 uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštevy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Seznam našich autorizovaných servisů Škoda najdete ZDE. Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si zimu plnou výjimečných zážitků.

Mapa autorizované servisy