SEAT prodal v České republice již 70 000 vozů

SEAT dodal za dobu svého působení na českém trhu zákazníkům již 70 000 vozů, čímž potvrzuje oblibu atraktivních španělských automobilů mezi českými motoristy. Jubilejním vozem se stal nový SEAT Leon 1.4 TSI Style v červené barvě Emoción, jehož majitel, Lukáš Sukdolák, převzal v showroomu společnosti Pyramida Centrum v Průhonicích kromě klíčků od svého nového vozu také šek na nákup Originálního příslušenství SEAT® v hodnotě 70 000 Kč.

„Z nového Leonu jsem nadšený. Hovoří pro něj prověřená kvalita koncernu Volkswagen, ale dokáže oslovit také srdce svým skvělým designem a temperamentem. Přesvědčivá je i příznivá cena a bohatá výbava s inovativními technologiemi,“ říká pan Sukdolák.

„Mám nesmírnou radost, že mohu předat šek v hodnotě 70 000 Kč na pořízení Originálního příslušenství SEAT® novému majiteli 70 000. vozu SEAT na českém trhu. Pan Sukdolák rozšířil řady zákazníků, kteří se již rozhodli pro nový Leon, jehož mimořádná popularita významně přispívá k současným prodejním úspěchům značky SEAT na českém trhu,“ říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

„Jsme velice rádi, že můžeme dopřát šťastnému majiteli jízdu se zcela individuálním zážitkem. S naší širokou řadou Originálního příslušenství SEAT®, které nabízí možnosti od sportovního vybavení až po praktické transportní řešení, je zde využití pro každého. Stačí se jen nechat širokou nabídkou inspirovat. A to v originální kvalitě SEAT, což znamená vždy perfektní sladění s konkrétním modelem,“ blahopřeje výherci Martin Skront, vedoucí marketingu After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Díky nejpřísnějšímu testování Originálního příslušenství SEAT® v reálném provozu získá pan Sukdolák za každé jízdní situace jistotu za volantem a navíc podtrhne jedinečnost svého vozu při zachování maximální bezpečnosti – zkrátka prvotřídní dárek“, dodává.

„SEAT je na evropském trhu jedinečnou značkou a jsem moc rád, že můžeme prodávat její skvělé vozy, které zaujmou svou nespoutanou emocionalitou, ale zároveň přesvědčí i racionálně uvažující zákazníky mimořádnou praktičností, vnitřním prostorem, spolehlivostí a skvělým poměrem cena/výkon. To jsou společně s naším kvalitním prodejním i servisním zázemím důvody, proč se k nám pravidelně vrací mnoho spokojených zákazníků, kteří si v minulosti pořídili vůz značky SEAT. Věřím, že jejich řady rozšíří i pan Sukdolák, jemuž přeji v novém Leonu mnoho šťastných kilometrů,“ říká Jiří Sudík, jeden ze spolumajitelů společnosti Pyramida Centrum s.r.o., tradičního a dlouholetého prodejce značky SEAT.

Společnost Pyramida Centrum s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů značky SEAT od roku 1997 a dlouhodobě patří mezi největší prodejce španělských vozů SEAT v České republice. Moderní, předloni rozsáhle rekonstruovaný showroom u dálnice v Průhonicích přitahuje pozornost svým neobvyklým tvarem pyramidy. Nejvyšší standardy péče o zákazníky splňuje rovněž příkladně vybavený servis včetně lakovny, klempírny, myčky a skladu náhradních dílů a příslušenství.

Španělská automobilka SEAT vstoupila na český trh v roce 1992 a zejména díky modelům Ibiza a Toledo hned od začátku patřila mezi nejúspěšnější importéry. Nový SEAT Leon se v letošním roce ihned po svém uvedení zařadil mezi bestsellery značky SEAT na českém trhu. Je dokonalým ztělesněním španělského temperamentu v kombinaci se spolehlivou technikou koncernu Volkswagen.

Dnes se SEAT se stará nejen o zájemce o nové vozy, ale snahou je také maximální spokojenost zákazníků s poprodejními službami. To dokumentuje například knížka Fitness plán se slevovými poukazy, která zaručuje profesionální péči za výhodné ceny. Poukazy z Fitness plánu je možné uplatnit na opravy u autorizovaného servisního partnera SEAT nebo při nákupu Originálních dílů SEAT®, případně Výměnných a Economy dílů SEAT. Samozřejmě zde nechybí ani šek na Originální příslušenství SEAT®. Autorizované servisy SEAT mohou zajistit v rámci jedinečného programu SEAT STK Service také kompletní přípravu vozu na technickou kontrolu a měření emisí, přičemž je pak pro zákazníka samotné absolvování technické kontroly i měření emisí zdarma.

Datum: 31.7. 2013
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz