Dny testovacích jízd Škoda na CIAF

Zpestřete si léto a přijďte se pobavit na “Dny testovacích jízd Škoda”, které pro Vás pořádáme na čtyřech místech v termínech od srpna do září. 

V sobotu a v neděli  7. a 8. září pořádáme Dny testovacích jízd v Hradci Králové u příležitosti 20.ročníku letecké show CIAF.

Přijďte si otestovat, který vůz Škoda Vám nejlépe sedne! Vybírat můžete z kompletní palety vozů od Citigo, přes model Rapid až po poslední novinku, nový Superb. Připravili jsme pro Vás testovací jízdy s těmito vozy a pro Vaše děti zábavný program. Zapojte se do slosování a vyhrajte v Jičíně vůz Škoda Octavia na víkend s plnou nádrží zdarma. Naši prodejci jsou připraveni se Vám plně věnovat.

V rámci dne testovacích jízd Škoda se budete moci dále seznámit s naší exkluzivní novinkou “Osobní strážce”. Jedná se o systém satelitního dohledu nad Vaším vozem a celou řadou pokročilých funkcí. Osobního strážce nabízíme zdarma ke každému novému vozu Škoda Octavia, Octavia Combi a k referenčním vozům Superb. Tento systém si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu i do svého stávajícího vozu.  Ve spolupráci s Českou pojišťovnou, partnerem projektu, můžete ušetřit až 12% na svém havarijním pojištění. Více o tomto systému se již teď dozvíte zde: Co je osobní strážce?

Těšíme se na Vás v Hradci Králové.

Dny testovacích jízd

Tímto bychom chtěli poděkovat všem zákazníkům za účast na naší akci a přikládáme fotografie.