Den testovacích jízd Škoda v Jičíně

Zpestřete si léto a přijďte se pobavit na “Dny testovacích jízd Škoda”, které pro Vás pořádáme na čtyřech místech v termínech od srpna do září. 

V sobotu 24. srpna pořádáme Den testovacích jízd na Žižkovském náměstí v Jičíně.

Přijďte si otestovat, který vůz Škoda Vám nejlépe sedne! Vybírat můžete z kompletní palety vozů od Citigo, přes model Rapid až po poslední novinku, nový Superb. Připravili jsme pro Vás testovací jízdy s těmito vozy a pro Vaše děti zábavný program. Zapojte se do slosování a vyhrajte v Jičíně vůz Škoda Octavia na víkend s plnou nádrží zdarma. Naši prodejci jsou připraveni se Vám plně věnovat.

Vyzkoušet testovací jízdu si můžete s některým z těchto vozů:
Citigo 1,0/44 kW – barva zelená spring
Fabia combi 1,2 TSI/63kW – barva modrá denim
Roomster FRESH 1,2 TSI/63 kW – barva hnědá metalíza
Rapid FRESH 1,2 TSI/63 kW – barva šedá platin
Octavia COMBI 2,0 TDI/110 kW – modrá race
Yeti 4×4 2,0 TDI/81kW – barva stříbrná metalíza
Superb combi 2.0/103 kW – barva bílá 

V rámci dne testovacích jízd Škoda se budete moci dále seznámit s naší exkluzivní novinkou “Osobní strážce”. Jedná se o systém satelitního dohledu nad Vaším vozem a celou řadou pokročilých funkcí. Osobního strážce nabízíme zdarma ke každému novému vozu Škoda Octavia, Octavia Combi a k referenčním vozům Superb. Tento systém si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu i do svého stávajícího vozu.  Ve spolupráci s Českou pojišťovnou, partnerem projektu, můžete ušetřit až 12% na svém havarijním pojištění. Více o tomto systému se již teď dozvíte zde: Co je osobní strážce?

Zároveň jsme pro Vás připravili tématický doprovodný program – Letní servisní akci, při které Vám zdarma na místě provedeme základní kontrolu Vašeho vozu a zároveň obdržíte poukázku na zvýhodněnou prohlídku vozu v úkonech, které vyžadují zázemí autorizovaného servisu. Pokud této následné prohlídky využijete, pak Vám za cenu 200 Kč kromě zbývajících úkonů prohlídky, dolijeme chybějící olej do Vašeho vozu (dle specifikace výrobce a do maximálního množství 1 l) a doplníme do ostřikovačů letní směs. Pokud nepřijedete v sobotu přímo na Žižkovo náměstí svým vozem, vyzvedněte si u našeho stánku s Letní servisní akcí voucher a rádi Vás, za výše uvedenou zvýhodněnou cenu 200 Kč, přivítáme přímo v některém z našich autorizovaných servisů HAVEX-auto.

Těšíme se na Vás v Jičíně.

Den testovacích jízd

Tímto bychom chtěli poděkovat všem zákazníkům za účast na naší akci a přikládáme fotografie.