SEAT rozjíždí svou letní kampaň

SEAT pokračuje v cenové ofenzivě a pro letní sezonu připravil atraktivní nabídku zvýhodněných modelů Ibiza, Leon, Toledo a Alhambra. Při využití financování SEAT Finance od ŠkoFINu může celkové cenové zvýhodnění dosáhnout částky až 106 400 Kč. Kromě toho jsou pro vybrané modely SEAT na výběr zvýhodněné akční pakety výbavy na přání. Letní kampaň platí od 1. července do 30. září 2013 a zahrnuje také atraktivní nabídku servisních služeb SEAT Service.

I u malého vozu lze ušetřit velké částky. Zájemci o modely Ibiza získají v letním období u prodejců SEAT výhodu ve výši až 77 500 Kč. Nemalé finanční prostředky zůstanou v rodinném rozpočtu v případě volby akčních paketů 4KIDS, COPA a COPA PLUS. Například akční paket 4KIDS pro rodinné kombi Ibiza ST přijde na pouhých 11 900 Kč, přestože obsahuje rozmanité praktické a komfortní prvky, jako je paket Schránky (schránky pod předními sedadly a síťky v zavazadlovém prostoru), středová loketní opěrka, tmavá okna od B sloupku, tempomat a kliky dveří a vnější zpětná zrcátka v barvě vozu.

Akční paket COPA pro modely Ibiza Reference stojí 24 000 Kč (s motorem 1.2 TSI dokonce jen 20 000 Kč) a obsahuje klimatizaci (u 1.2 TSI v sériové výbavě), 15“ hliníková litá kola, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, ESP, systém kontroly tlaku v pneumatikách, asistenta rozjezdu do kopce a výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce.

Pro modely Ibiza Style je vyhrazen akční paket COPA PLUS, který za 27 500 Kč obohatí sériovou výbavu o automatickou klimatizaci, 16“ hliníková litá kola, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka, funkci Coming home, dešťový senzor, automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko, světelný senzor, mlhovky, tempomat, ESP, systém kontroly tlaku v pneumatikách, asistenta rozjezdu do kopce a výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce.

Také nový SEAT Toledo vstupuje do letní sezóny v nejlepší formě. V rámci letní akční nabídky ušetří zákazník při využití atraktivního financování SEAT Finance od ŠkoFINu až 70 400 Kč.

Nejsportovnější sedan ve své třídě profituje z výrazného plošného snížení cen (až o 31 000 Kč) při zachování dalších zvýhodněných nabídek. Vstupní cena modelu Toledo Basis 1.2 55 kW/75 k činí pouhých 269 900 Kč.

SEAT nabízí pro nové Toledo výhodné akční pakety. Například bohatou sériovou výbavu Basis, která zahrnuje mimo jiné stabilizační systém ESP a šest airbagů, lze akčním paketem Basis zdarma rozšířit o klimatizaci a rádio SEAT Sound systém 1.3 včetně vstupu AUX-in
a 4 reproduktorů.

Bez navýšení ceny se obejde rovněž volba akčního paketu Reference pro nové Toledo Reference, jehož součástí jsou 16“ kola z lehké slitiny, paket Komfort (tempomat, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel), rádio SEAT Sound systém 2.1 (vstupy AUX-in/USB, ovládání na volantu, 6 reproduktorů, handsfree Bluetooth s hlasovým ovládáním), palubní počítač High, paket Schránky (přední a zadní loketní opěrka, fixační síť, háčky a přihrádky v zavazadlovém prostoru), zadní kotoučové brzdy a tmavá okna od B sloupku.

Akční paket Style pro nové Toledo Style přináší za pouhých 9 200 Kč zadní parkovací senzory, kontrolu tlaku v pneumatikách, asistenta rozjezdu do kopce, zadní kotoučové brzdy, tmavá okna od B sloupku, stěrač zadního okna, navigaci SEAT Media systém 2.2 s dotykovým displejem a hlasovým ovládáním, digitální příjem rádia, handsfree Bluetooth, 6 reproduktorů, vstup USB a paket Winter s vyhřívanými předními sedadly a vyhřívanými tryskami ostřikovačů.

Mezi hvězdy letošního léta bude bezesporu patřit nový Leon, jenž dokazuje, že atraktivní vzhled a pokrokovou techniku lze nabízet za lákavé ceny, které jsou navíc v rámci letní kampaně až o 64 000 Kč nižší. Zdrojem jižanského temperamentu jsou moderní motory TSI a TDI s mimořádně nízkou spotřebou paliva. Na nejvyšší úrovni je i bezpečnost nového Leonu, jak dokazuje pětihvězdičkové hodnocení v nárazových testech nezávislé organizace Euro NCAP, která novému Leonu udělila i další prestižní ocenění za inovativní řešení včetně sériově montované multikolizní brzdy.

Až sedmi cestujícím nabídne nejvyšší míru pohodlí, bezpečnosti a variability v mimořádně prostorném interiéru Alhambra, jejíž pořízení s akčními pakety COPA (pro Reference) a COPA PLUS (pro Style) může být až o 106 400 Kč výhodnější. Akční paket COPA, který zahrnuje 16“ kola z lehké slitiny se samozacelujícími se pneumatikami ContiSeal, funkci Auto Hold pro elektronickou parkovací brzdu, multifunkční volant a audiosystém SEAT Sound System 2.0 se vstupem Aux-in, přijde na pouhých 8 000 Kč.

U akčního paketu COPA PLUS stojí v ceníku částka 10 500 Kč, za kterou majitel modelu Alhambra Style získá parkovací senzory vpředu a vzadu, natáčecí bi-xenonové světlomety a Technický paket II (handsfree Bluetooth, SEAT Media systém 2.1 s navigačním systémem a dotykovým displejem a zadní parkovací kamera integrovaná do víka zavazadlového prostoru).

Cenovou atraktivitu akčních modelů SEAT podtrhuje výhodné financování SEAT Finance s nízkým úrokem, nebo dokonce nulovým navýšením, bezplatným uzavřením smlouvy či předčasným splacením, nízkými měsíčními splátkami v garantované výši a pojištěním se zvýhodněnými sazbami. Letní nabídka financování SEAT Finance od ŠkoFINu zahrnuje bonus ve výši 30 000 Kč. Mezi atraktivní nabídky patří speciální produkty SEAT Light, SEAT za polovinu, SEAT Plus, SEAT Leon Plus a SEAT Toledo 5*.

Snahu značky SEAT o maximální spokojenost zákazníků s poprodejními službami dokumentuje knížka Fitness plán se slevovými poukazy, která garantuje profesionální péči za výhodné ceny. Poukazy z Fitness plánu lze uplatnit na opravy u autorizovaného servisního partnera SEAT a při nákupu Originálních dílů SEAT®, případně Výměnných a Economy dílů SEAT. Autorizované servisy SEAT zajistí v rámci programu SEAT STK Service také kompletní přípravu vozu na technickou kontrolu a měření emisí, přičemž pro zákazníka je samotné absolvování technické kontroly i měření emisí zcela zdarma.

V autorizovaných servisech je bezpečnost na prvním místě a dobrý výhled je základním předpokladem bezpečné jízdy. Proto v rámci letní akce získají zákazníci, kteří si nechají vyměnit originální sadu AERO stírátek, jako bonus 1 litr originální letní směsi do ostřikovačů.

Datum: 1.7. 2013
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz