Škoda Auto nevyrábí jen skvělá auta: Nabídka jízdních kol

V historii Škoda Auto nalezneme i zaměření na jízdní kola. V této tradici česká automobilka pokračuje a nabízí jízdní kola špičkové kvality pro každého. Pokud chcete jen to nejlepší (společně s vozem Škoda Auto), zaměřte se na nabídku jízdních kol.

Nabídka pro rok 2013 je kvůli deseti modelům širší než kdykoliv předtím. Vybere si opravdu každý a to ve všech věkových kategorií. Posílena byla i kategorie oblíbené velikosti 29″. Jízdní kola Škoda Auto vycházejí z modelů Superior. Designově je poznáte podle typických barev – bílá, zelená, červená a samozřejmě podle nápisu Škoda.

Na asfalt se nabízí Škoda Road Elite s váhou pouhých 7,9 kg (karbonový rám) nebo Škoda Road s 8,6 kg (kombinace hliníkového rámu). Nabídka je rozšířena i o čtyři horská kola. Z toho jsou hned tři v oblíbeném rozměru 29″. Vrcholem je Škoda MTB 29 Elite s karbonovým rámem a celkovou hmotností 11,7 kg. Hned za tímto modelem je Škoda MTB 29+ s podobnou výbavou, ale s hmotností 13,2 kg.

Rekreačním cyklistům doporučujeme horské kolo ve velikosti 29″ Škoda MTB 29. Hliníkový rám, odpružené vidlice a 21 převodů. To vše v hmotnosti 14,4 kg. Alternativou je Škoda MTB 26: hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy a komponenty Shimano Alivio a Deore. K dispozici je i universál Škoda Cross a široká nabídka pro děti a juniory.

Škoda Auto nabízí špičková jízdní kola. V tomto odvětví se ovšem angažuje více. Důkazem může být závod Kolo pro život nebo světová Tour de France či Giro d’Italia.

Datum: 27.5.2013
Zdroj: www.autoskoda.cz