Zimní servisní prohlídka za 349 Kč

Připravte svůj vůz na nejnáročnější období v roce a dopřejte mu péči před zimou v našem autorizovaném servisu Škoda a vyrazte tak pohodlně a bezpečně na cesty.

Je důležité nezanedbávat pravidelný servis vašeho vozu, aby vám sloužil co nejdéle a bez problémů. Pravidelná údržba může také předcházet zbytečným opravám, které by mohly být nákladné a časově náročné.

Proč tedy nevyužít zimní servisní akci v našem autorizovaném servisu Škoda? Kromě skvělé ceny 349 Kč vám garantujeme prvotřídní servis a kvalitní práci našich odborníků. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Zimní servisní akce za akční cenu 349 Kč probíhá v našich servisech v termínu od 2. října do 30. listopadu 2023.

Zimní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • kontrolu stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonových a LED světel)
  • výpis paměti závad – diagnostika – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Originální příslušenství Škoda se slevou až 30 %

Co takhle vybavit váš vůz Originálním příslušenstvím Škoda? V rámci zimní akce můžete získat až 30% slevu na kvalitní a bezpečné doplňky, které dokonale sednou na váš vůz.

Nabídka zahrnuje například plastovou vanu do zavazadlového prostoru, gumové koberce a další praktické vybavení pro vaše pohodlné cesty.

Chcete-li využít této akce, stačí kontaktovat naše oddělení Náhradních dílů a příslušenství na provozovně, která vám nejvíce vyhovuje. Rádi vám zašleme nabídku nebo vám poradíme s výběrem. Kontakty ZDE.

Objednání se na zimní servis

Na zimní servisní prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi vám podáme bližší informace a domluvíme s vámi termín vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda.

Chcete se objednat on-line na zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, vám přinášíme program Škoda Pneugarance. Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola v našich autorizovaných servisech Škoda. Kompletní nabídku zimních kol najdete v katalogu ZDE.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: