Otevíráme nový showroom CUPRA Garage v Nové Pace

Jsme jedním z prvních dealerů v České republice, který nabídne zákazníkům nejnovější a unikátní koncept, kterým je nový showroom CUPRA Garage. Tento showroom jsme si na provozovně Nová Paka nadělili k našim letošním 30. narozeninám a chtěli jsme tímto našim zákazníkům nabídnout něco opravdu výjimečného.

Provozovna v Nové Pace získala nyní úplně nový a exkluzivní vzhled, novým designem jsme oživili prostor a vytvořili tak moderní a inovativní prostředí. CUPRA Garage je navržena tak, aby předvedla podstatu značky a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a výkon. Nabízí návštěvníkům jedinečný způsob, jak poznat značku CUPRA, daleko od klasické atmosféry prodeje, prostřednictvím působivého a interaktivního prostředí. Garážová zóna bude mít vystavené nejvýznamnější modely, návštěvníci budou mít možnost konfigurovat modely, nebo se setkat se specialistou značky CUPRA Masterem, který je provede exkluzivním nákupním zážitkem a pomůže při testovacích jízdách.

Tento okamžik je pro nás velmi důležitý a chceme jej sdílet s vámi. Náš nový showroom CUPRA Garage jsme otevřeli v sobotu 1. července 2023 a jsme rádi, že jsme vás v něm mohli přivítat. Náš nový showroom si můžete prohlédnout na fotografiích.

Jsme pyšní, že pro vás můžeme rozšířit naši nabídku o exkluzivní značku CUPRA. CUPRA je relativně mladá značka a přináší luxus, výkon a špičkovou technologii do světa automobilů. Každý model CUPRA je výrazem jedinečného designu a vášně pro rychlost. Nyní budete mít možnost objevit tyto výjimečné vozy a nechat se unést jejich elegancí a výkonem i u nás, v HAVEX-auto. Rádi se s vámi potkáme v našem novém showoomu CUPRA Garage v Nové Pace.

Zároveň bychom vás také chtěli informovat, že na provozovně v Nové Pace nadále zůstává prodej ojetých vozů Škoda a autorizovaný servis Škoda.