Soutěž „Vyfoť legendu“ o SEAT Toledo zná své

Do soutěže bylo zasláno 272 fotografií automobilové legendy.Nejstarší vyfotografované Toledo je z roku 1992. Vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo v Sosnové.

SEAT vyhlásil výherce v úspěšné soutěži „Vyfoť legendu“, v níž se hrálo o zcela nový SEAT Toledo a další hodnotné ceny od partnerů Auto 7 a auto motor a sport (Motor Presse Bohemia), ŠkoFIN (SEAT Finance), OKAY a Nikon. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo v neděli 14. dubna 2013 na okruhu v Sosnové v rámci akce Driving Experience pořádané vydavatelstvím Motor Presse Bohemia ve spolupráci s oddělením ministerstva dopravy BESIP.

„Najdi – vyfoť – pošli – vyhraj!“: tak snadná byla pro Renátu Šafaříkovou z Ostrovánek v okresu Hodonín cesta k novému Toledu 1.2 MPI 55 kW v bílé barvě, jehož výbava Basis byla doplněna o klimatizaci a rádio s přehrávačem CD/MP3 a vstupem AUX-in. Renáta
Šafaříková je autorkou fotografie, na níž zvěčnila stříbrné Toledo druhé generace, které doposud věrně sloužilo jejich rodině v pohodě i nepohodě, jak je vtipně zachyceno na jejím vítězném příspěvku do fotografické soutěže Vyfoť legendu. Na druhém místě, které bylo oceněno stylovým digitálním fotoaparátem Nikon 1 V1 od společnosti OKAY elektro, skončil Ondra Leoš Livanec z Litoměřic, autor fotografie elegantního Toleda druhé generace v maskovaném převleku. Třetím místem a víkendovým pobytem ve čtyřhvězdičkovém hotelu v České republice od společnosti Motor Presse Bohemia byl odměněn Jiří Zabloudil z Jihlavy, který na svém kuriózním snímku zvěčnil třetí generaci Toleda před očistnou kúrou po náročném zimním provozu. Předplatné časopisů Auto motor a sport a AUTO7 za 4. a 5. místo v soutěži „Vyfoť legendu“ získali Václav Stacke z Otrokovic a Zdeněk Reimann z Přtíkova v okresu Teplice. Pro autora fotografie „Nejstarší Toledo – skutečná legenda na našich cestách“ byla připravena speciální cena, karta CCS nabitá na 10 000 Kč. Majitelkou nejstaršího vozu Toledo zaslaného soutěže je Veronika Nováková z Kardašovy Řečice, jejíž modré Toledo brázdí silnice tohoto světa již od roku 1992.

Do soutěže, která probíhala od 3. 12. 2012 do 31. 3. 2013 na webové stránce www.vyfotlegendu.cz a na Facebooku, byly zaslány stovky fotografií. Na webové stránky soutěže „Vyfoť legendu“ zavítalo celkem 60 462 návštěvníků, přičemž největší počet návštěv za jeden den (4303) byl evidován pátého prosince. Fotografie s největším počtem obdržených hlasů, jejímž autorem je Karel Máčala, zaujala 3146 lidí. Během prvního čtvrtletí 2013 prodal SEAT v České republice 101 vozů Toledo. Znovuoživená legenda se tak nedlouho po svém uvedení na český trh zařadila v pořadí nejoblíbenějších vozů SEAT na třetí místo za Ibizu a nový Leon. Nové Toledo, jež je prvním vozem značky SEAT vyráběným v České republice, navazuje na své legendární předchůdce nevšední koncepcí, která spojuje eleganci kupé s praktičností a vnitřním prostorem kombi. A to vše při nejvyšší kvalitě a příznivé ceně, která začíná již od 292 900 Kč.

Datum: 16.4. 2013
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz