Vozy pro Státní úřad inspekce práce

Státní úřad inspekce práce má ve svém vozovém parku 150 CNG vozů Fabia Combi, které financuje ŠkoFIN.

Společnost HAVEX-auto pro Státní úřad inspekce práce přestavěla 150 vozů Fabia Combi na plynový pohon. Celou zakázku financuje ŠkoFIN. Státní správa tak upevňuje svůj přístup k ekologicky šetrným technologiím. ŠkoFINem financované a společností HAVEX-auto přestavěné vozy pro Státní úřad inspekce práce budou využity k provozování mobilních kanceláří (v osobních motorových vozidlech, v rámci projektu, jež je financován z OP LZZ, „Efektivní systém rozvoje zaměstnanosti, výkonu komplexních kontrol a potírání nelegálního zaměstnávání v ČR“ s reg. č. CZ.1.04/2.2.00/11.00013), vybavených potřebnou výpočetní technikou a mobilních plnících stanic CNG.

„Úspěch v tomto výběrovém řízení potvrdil naše kompetence pro státní správu. Se ŠkoFINem nás pojí dlouholetá zkušenost v oblasti financování a fleetové správy námi dodaných vozů. Stejně jako v ostatních případech jsme bezkonkurenční kvalitou a komplexností doprovodných služeb potvrdili jedinečnost naší nabídky pro zákazníka,“ říká Jiří Valeš, jednatel společnosti HAVEX-auto.

“V tomto výběrovém řízení jsme společně se společností  HAVEX-auto ukázali, že jsme schopni postarat se nejen o financování vozového parku a zajistit kompletní správu flotily formou Operativního leasingu, ale také promptně reagovat na aktuální potřeby zákazníka. Volba operativního leasingu včetně doprovodných služeb se těší velké oblibě u našich klientů,” uvedl Michal Šlajs, vedoucí Fleetu ve ŠkoFINu.

Kompletní správa flotily formou Operativního leasingu je leaderem mezi produkty pro firemní klientelu.  ŠkoFIN patří mezi přední poskytovatele operativního leasingu s doprovodnými službami. Postará se nejen o financování vozového parku, ale i o kompletní služby spojené s jeho provozem. Operativní leasing ve spojení se službami zjednoduší užívání automobilů a zároveň sníží administrativní výdaje klienta. Zároveň je splátka pro firmu plně daňově uznatelná. Díky velikosti flotily má ŠkoFIN možnost svým klientům nabídnout množstevní slevy, které by sami nezískali. Naše dlouholetá zkušenost se správou autoparků nám zároveň umožňuje poskytovat firmám poradenství při návrhu jejich flotily a tím generovat další úspory.

ŠkoFIN je unikátní finanční společností působící od roku 1992 na českém trhu. Od počátku je jedničkou ve financování osobních a užitkových vozů a také zaujímá první místo v operativním leasingu. ŠkoFIN je součástí Volkswagen Financial Services AG, jež jsou zastoupeny v 38 zemích, disponující portfoliem cca 7 milionů smluv, zaměstnávajícím okolo 10 tisíc pracovníků.

ŠkoFIN se specializuje na podporu prodeje dealerské sítě, značek Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT a koncernových ojetých automobilů. Nabízí produkty v oblasti úvěru, finančního leasingu, operativního leasingu i pojištění a služeb jak soukromým osobám, tak podnikatelům a firmám, a to jak pro koncernové vozy – tzv. značkové financování, tak i ostatní auta na trhu. Již od svého založení v roce 1992 přináší svým zákazníkům řešení šitá na míru v oblasti finančních a doprovodných služeb.

Více na www.skofin.cz.

Praha, 26.března 2013