Výherkyně vozu Škoda na víkend

Uplynulý víkend byl šťastným pro paní Skokanovou z Prahy, která na prezentační akci naší firmy v Herlikovicích v Krkonoších na začátku února vyhrála Poukaz na zapůjčení vozu dle vlastního výběru na víkend s plnou nádrží. Paní Skokanová nejprve své výhře nechtěla uvěřit, ale když se přesvědčila, že je opravdu šťastným výhercem, tak si vybrala vůz Škoda Superb a víkend 22.3.-24.3. Vůz pro paní Skokanovu zapůjčila naše pobočka v Praze Holešovicích a v pátek 22.3.  jej osobně předal pan Jiří Slavík, vedoucí provozovny.

Výherce vozu na víkend

Výherce vozu na víkend

Paní Skokanová byla tak laskavá a ze své dlouhé cesty s naším vozem Škoda Superb nám poskytla fotografie. Také přikládáme její e-mail a jsme velmi rádi, že si náš vůz s rodinou užili.   

“Dobrý den,
nejdříve Vám musím poděkovat za zapůjčení moderního, fungl nového  vozu Superb. Jízda v něm je radost! Veškeré pohodlí! Byli jsme nadšeni. Naším cílem bylo město Pelhřimov – Muzeum kuriozit, dále návštěva kamarádky v Hlinsku a Moravský kras. Nejeli jsme úplně přímou cestou, ale projížděli jsme krajinou. Počasí bylo mrazivé, ale z auta bylo příjemné sledovat krajinu. Viděli jsme spoustu zajímavostí a zákoutí.  Najeli jsme 850 km. Co se týká spotřeby pohonných hmot, v průměru byla téměř stejná jak na dálnici, tak na silnicích III. třídy, cca 5,4 – 6,5 l/100 km. Výlet jsem podnikla s dcerou a se synem. Dcera byla hlavním fotografem.

V příloze zasílám pár fotografií, snad z nich vyberete nějaké ke zveřejnění. Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Reklamu vám budu dělat klidně častěji, protože dva měsíce starý vůz, v pořizovací ceně 780 tis.Kč, opravdu už asi nikdy nebudu mít to štěstí řídit! Díky za tuto příležitost!

S pozdravem a přáním hezkých dní
Skokanová Ivana”

Mapa cesty