Jarní servisní prohlídka za 50 Kč

V našich autorizovaných servisech jsme pro Vás připravili v termínu od 18.3. do 31.5. Jarní servisní akci, při které kompletně zkontrolujeme Váš vůz a zjistíme, jaké škody zima na Vašem vozidle napáchala. K této akci nás inspiroval katastrofální stav silnic v České republice. Výtluky na silnicích mohou způsobit velmi vážné poškození Vašeho vozu, o kterých nemusíte ani vědět. Některá poškození se mohou projevit až následně a způsobit další škody. Máme pro Vás nabídku

za pouhých 50 Kč

Vaše vozidlo kompletně zkontrolujeme, abychom společně předešli skrytým závadám a následným škodám. Naše Jarní servisní akce není zaměřena pouze na vozy Škoda, ale je určena široké motoristické veřejnosti. Naslouchat Vašim požadavkům, problémům a přáním je připraven tým zkušených techniků a šikovných mechaniků. Budeme se snažit, aby Vašemu vozidlu byla věnována maximální péče a byl Vám postkytnut ten nejlepší servis, který Vám můžeme v našich autorizovaných servisech nabídnout.

Objednejte se na servisní prohlídku na našem webu, a to v čase a místě, které Vám nejvíc vyhovuje. Své podněty a připomínky k Jarní servisní akci můžete volat na naši bezplatnou Zákaznickou linku 800 217 220. Váž názor je pro nás další motivací ke zlepšení naší práce.


Virtuální katalog


Objednání servisu

Objednejte si on-line návštěvu servisu a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje. Po vyplnění a odeslání tohoto jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

{GEN.FORM.objednani}


Autorizované servisy Škoda

HAVEX-auto Mladá Boleslav HAVEX-auto Mladá Boleslav
Průmyslová 909
293 06 Mladá Boleslav
HAVEX - auto s.r.o. Vrchlabí Havex–auto Vrchlabí
Na Bělidle 503
543 01 Vrchlabí
HAVEX-auto Nová Paka HAVEX-auto Nová Paka
Pražská 1825
509 01 Nová Paka
Havex-auto Semily Havex-auto Semily
Pod Černým mostem 577
513 01 Semily
HAVEX-auto Chlumec nad Cidlinou HAVEX-auto Chlumec nad Cidlinou
Pražská 782/IV
503 51 Chlumec nad Cidlinou