Jarní servisní prohlídka za 299 Kč

Jaro je tu a s ním přichází čas na pravidelný servis vašeho vozu. Dopřejte mu péči po zimních cestách v autorizovaném servisu Škoda a vyrazte do jara s plnou výbavou.

Je důležité nezanedbávat pravidelný servis vašeho vozu, aby vám sloužil co nejdéle a bez problémů. Pravidelná údržba může také předcházet zbytečným opravám, které by mohly být nákladné a časově náročné.

Proč tedy nevyužít jarní servisní akci v našem autorizovaném servisu Škoda? Kromě skvělé ceny 299 Kč vám garantujeme prvotřídní servis a kvalitní práci našich odborníků. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Jarní servisní akce za akční cenu 299 Kč probíhá v našich servisech v termínu od 3. dubna do 31. května 2023.

Jarní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • kontrolu stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonových a LED světel)
  • výpis paměti závad – diagnostika – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Originální příslušenství Škoda se slevou až 40 %

Co takhle vylepšit váš vůz Originálním příslušenstvím Škoda? V rámci jarní akce můžete získat až 40% slevu na kvalitní a bezpečné doplňky, které dokonale sednou na váš vůz.

Nabídka zahrnuje například nosič jízdního kola na střechu nebo na tažné zařízení, textilní koberce a další praktické vybavení pro vaše cesty.

Chcete-li využít této akce, stačí kontaktovat naše oddělení Náhradních dílů a příslušenství na provozovně, která vám nejvíce vyhovuje. Rádi vám zašleme nabídku nebo vám poradíme s výběrem. Kontakty ZDE.

Objednání se na jarní servis

Na jarní servisní prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi vám podáme bližší informace a domluvíme s vámi termín vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda.

Chcete se objednat on-line na jarní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: