Nový SEAT Toledo

Poznejte nový SEAT Toledo, rodinný vůz, se kterým naplno prožijete každou zatáčku.

Než jsme postavili nový SEAT Toledo, položili jsme si některé základní otázky – je možné zlepšit design, zvýšit výkon, snížit emise a využít prostor ještě efektivněji? Elegance kupé společně se všestranností rodinného vozu je první nápovědou.

SKVĚLÝ VŮZ – SKVĚLÁ CENA

Vypadá skvěle a jeho spotřeba je skromná. V interiéru je velkorysý  a ohromuje výkonem. Všechny tyto vlastnosti nového vozu SEAT Toledo slibují skutečně dynamický jízdní zážitek. Je ztělesněním všeho, co rodinné auto skutečně potřebuje – včetně elegance

Je to rodinný vůz, pečlivě promyšlený od předního světlometu až po zadní světla. Ohromí vás řadou funkcí i vzhledem. Elegantní linie designové karosérie a ladné úhly nového SEAT Toledo dokazují, že je skutečně novou generací. A navíc s cenou, která je ještě příjemnější, než byste čekali. Zažijte jedinečnou kombinaci vnější a vnitřní krásy.

VÍCE PROSTORU

Více prostoru pro nohy zpříjemní každou cestu. Více místa na zavazadla usnadní každodenní provoz. Nové Toledo má zkrátka velké pochopení pro vše, co potřebujete na všech svých rodinných výletech.

ELEGANTNÍ LINIE PATŘÍ K JÍZDĚ

Čistě a jasně definované plochy, linie a hrany vytvářejí z nového Toleda vůz, který mezi ostatními vyčnívá. Sebevědomě navržené světlomety, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel a nízko usazené čelní sklo dávají novému Toledu nezaměnitelnou tvář. Styl je totiž v naší DNA.

KVALITA VŠUDE KAM SE PODÍVÁTE

Precizní techniku máte pod palcem díky automatické převodovce DSG, která vám hladce zajistí plynulou jízdu. Vyspělé technologie se projevují i v každém z TDI a TSI motorů. Model Ecomotive je špičkou špičkou ve své třídě a zajistí nízké emise a jízdní komfort bez nutnosti kompromisu. Krása může mít mnoho podob. A nový SEAT Toledo je jednou z nich.

Z TECHNICKÉHO HLEDISKA JE SKVĚLÉ

OSTŘIKOVAČE PŘEDNÍCH SVĚTLOMETŮ
Udržují světlomety v čistém stavu, aby byla zajištěna maximální viditelnost.

KŮŽÍ OBŠITÝ VOLANT
Kvalita na každý dotek.

KŮŽÍ OBŠITÁ PÁKA VOLIČE DSG
Plynulost řazení rychlostí.

SKVĚLÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR
Má objem 550 litrů a kufr se otevírá včetně zadního okna.

PŘÍČNÉ STŘEŠNÍ NOSIČE
Přední a zadní příčné střešní nosiče se systémem proti odcizení. Ideální pro montáž rozmanitého příslušenství, jako je například střešní box ,nosič jízdních kol nebo nosič lyží

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Odnímatelné tažné zařízení se zajišťovacím systémem. Barevný indikátor usnadňuje montáž hlavice tažného zařízení. Součástí dodávky je také elektrická instalace.

BEZPEČNOST RODINY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Není nic důležitějšího než bezpečnost, kterou poskytujete své rodině. S tím souhlasí všichni. Což je důvod, proč jsme do nového Toleda zabudovali bezpečnostní systémy, které nejlépe ochrání rodiny s dětmi.

SEAT Toledo je vybaven řadou dynamických bezpečnostních prvků, takže si můžete v klidu užívat jízdu. Ke standardnímu vybavení patří šest airbagů, ABS, elektronická kontrola stability (ESP) a ISOFIX pro jednoduché, ale velmi pevné a bezpečné upevnění dětské sedačky.

Využijte nyní jedinečné nabídky a získejte výbavu v hodnotě až 70.400 Kč zdarma se SEAT Finance od ŠkoFINu.

Nový SEAT Toledo

Nastupte do nového vozu SEAT Toledo a prozkoumejte jej. Objednejte si testovací jízdu v HAVEX-auto na www.CHCISEAT.cz.
Navštivte naše kontaktní místa.