Akční nabídka vozů SEAT na operativní leasing

Akční nabídka vozů SEAT na operativní leasing

Toužíte po novém vozidle, které je ihned k dispozici a chcete jezdit bez starostí o jeho provoz? Nechcete čekat, ani se o nic starat, jen jezdit a sami si nastavit podmínky? Pak právě pro vás je tu naše akční nabídka vozů na operativní leasing. Variabilně si zvolíte nájezd i dobu trvání podle toho, jak budete potřebovat.

Proč si vzít vůz na operativní leasing?
  • Vozy skladem k okamžitému odběru
  • Povinné i havarijní pojištění v ceně
  • Jezdíte bez starostí
  • Servis a asistenční služby v ceně
  • Jednoduché a rychlé vyřízení

S operativním leasingem můžete mít model SEAT Arona již od 5 844 Kč měsíčně. Atraktivní exteriér a interiér tohoto vozu si zamilujete na první pohled. Je to kompaktní SUV, který nabízí vyhřívaná přední sedadla, elektricky ovládaná, vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka, Eco LED světlomety, 18″ kola z lehkých slitin Performance, digitální kokpit 10.25”, Side a Travel Assist, SEAT CONNECT a mnoho dalšího.

Nabízíme vám operativní leasing s ročním nájezdem od 10 000 km. Pokud chcete využívat vůz na maximum, pak se vám hodí roční nájezd až 60 000 km. Dobu trvání si můžete také zvolit úplně sami od 12 do 60 měsíců podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Neváhejte a vyberte si z našich skladových vozů ten váš.
Kompletní nabídka operativního leasingu
*Vzorový příklad úvěru na vůz SEAT Arona Style 1.0TSI 70kW 6M Pure červená v ceníkové ceně 510 400,- Kč s DPH. Doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 10 000km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 844,14,- Kč s DPH, 4 829,87,- Kč bez DPH. Splátka neobsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10 % spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodný průběh dosavadních pojištění (10 měsíců) a připojištění všech obvodových skel v limitu 15 000,-Kč. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností SEAT Financial Services s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.