Škoda Park startuje v Harrachově

Škoda pokračuje v Česku se sezónními prezentačními akcemi s doprovodným programem zacíleným na rodiny i tuto zimu. Roadshow nazvaná „Škoda Park 2013“ bude opět zaměřená na terénní modely (Yeti 4×4, Superb 4×4), představí však také nejnovější modely Octavia III a Rapid.

„Letošní ročník zimního Škoda Parku bude v tomto ohledu výjimečný. Rozhodli jsme se náš úspěšný koncept spojení prezentace vozů a volnočasové aktivity pro celou rodinu posunout ještě dál a nabídnout lidem možnost spatřit zcela nový vůz. Věříme, že očekávaná nová Octavia i model Rapid přilákají rekordní množství návštěvníků,“ řekl ředitel Škoda Auto Česká republika Petr Pečenka.

Roadshow navštíví od 19. ledna do 2. března celkem 10 zimních středisek. Vozy s pohonem všech kol si návštěvníci budou moci otestovat, navíc také prohlédnout nové modely Octavia a Rapid. Jde o čtvrtý ročník zimního Škoda Parku, který navazuje na podobnou roadshow v létě.

V zimním Škoda Parku bude otevřen i Škoda Butik – zóna věnovaná originálnímu příslušenství a dárkovým předmětům. Vystavený sortiment bude možno objednat ze Škoda E-shopu za zvýhodněných podmínek.

V rámci zimního Škoda Parku se uskuteční koncert skupiny Nightwork, připravena je tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma a proběhne také celá řada zábavných dovednostních soutěží pro děti i dospělé. Soutěžit se bude například v rychlosti nasazování sněhových řetězů, ve střelbě na elektronického hokejového brankáře či v dětské soutěži „Chyť si svého Yetiho“. Celým programem budou provázet moderátoři Adéla Gondíková a Martin Dejdar.

Zimní Škoda Park startuje v Jizerských horách (Harrachov – 19. ledna, Severák – 20. ledna), následují Šumava (Železná ruda – 26. ledna, Lipno – 27. ledna), Beskydy (Bílá – 2. února), Jeseníky (Ramzová – 3. února), Krušné hory (Klíny – 9. února), Králický Sněžník (Dolní Morava – 23. února), Orlické hory (Červená Voda – 24. února) a Krkonoše (Rokytnice nad Jizerou – 2. března). Více informací na Skoda-park.cz.

Partnery akce jsou vždy místní dealeři Škoda – HAVEX-auto, Přerost a Švorc, Autotrend, Auto Nejdl, CB Auto, Auto Ševčík, Porsche Inter Auto, Auto Heller, Okim, Auto – Evžen Myslivec, Autoplus II, Autocentrum Barth a Gerhard Horejsek.

Datum: 18.1.2013
Zdroj:
www.autofox.cz