SEAT vyhlásil vítěze soutěže “Postav se na hlavu”

Na tři výherce čeká víkend pro dvě osoby v Barceloně.

  • Do Barcelony se podívají Vladimíra Baumgartnerová, Jiří Němeček a Jakub Tesařík
  • Zaslané fotografie vzbudily velký ohlas i na Facebooku
  • ŠkoFIN poskytne výhercům do Barcelony kapesné 200 EUR

SEAT vyhlásil výsledky soutěže „Postav se na hlavu“, která probíhala od 10. září do 30. listopadu 2012 na doméně www.postavsenahlavu.cz, na níž odkazovala také facebooková stránka SEAT Česká republika. Ze zaslaných záběrů „stoje na hlavě“ se odborné porotě nejvíce zamlouvala kreativní díla Vladimíry Baumgartnerové, Jiřího Němečka a Jakuba Tesaříka. Výherci si už vybrali víkendový zájezd pro dvě osoby a teď se těší do katalánské metropole Barcelony. Partnerem soutěže byla společnost ŠkoFIN, která poskytne výhercům kapesné ve výši 200 EUR.

Soutěž, kterou SEAT vyhlásil na podporu své podzimní kampaně, v níž postavil ceny vozů Ibiza 5D, Ibiza ST a Altea XL na hlavu, vyvolala značný zájem. Kreativitě se meze nekladly a mnohé příspěvky šikovných akrobatů vyvolaly i na Facebooku velkou pozornost. Úkolem pro soutěžící bylo zvěčnit svůj stoj na hlavě, ať už fotografií nebo videem, a svým akrobatickým kouskem se pochlubit na soutěžní internetové stránce, jejíž návštěvníci udělovali svým favoritům hlasy. Do finálového boje o tři zájezdy do Barcelony postoupilo 10 nejoblíbenějších příspěvků.

Neúspěšní účastníci soutěže „Postav se na hlavu“ nemusí truchlit, protože se značkou SEAT mohou soutěžit o velmi atraktivní ceny i v novém roce. Aktuálně probíhá soutěž „Vyfoť legendu“ o nové Toledo. Stačí najít a vyfotit legendu – SEAT Toledo – a výsledný snímek nahrát na internetovou stránku www.vyfotlegendu.cz nebo na facebookovou aplikaci „Vyfoť legendu“. V období od 1. prosince 2012 do 31. března 2013 mohou návštěvníci těchto stránek vybírat svými hlasy nejlepší záběry. Do finále se dostává třicet nejoblíbenějších snímků, z nichž komise vybere pět výherců soutěže o nejzajímavější fotografii Toleda.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně – Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a nové Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

Datum: 23.1. 2013
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz