První letošní Škoda Park v Harrachově!

Nová Škoda Octavia se stala hlavní hvězdou zimního Škoda Parku 2013. Prvním místem, kde se v letošním roce Škoda Park organizoval, byl o tomto víkendu 19.1. Harrachov. ​Již počtvrté viděli české hory výjimečný mix jízdních zážitků, zimních radovánek a zábavy pro celou rodinu pod širým nebem. Součástí programu bylo letos tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma.

Roadshow s vozy Škoda 4×4 navštíví mezi 19. lednem a 2. březnem 2013 deset lyžařských středisek na území ČR. Firma HAVEX-auto se jako partner účastnila roadshow v Harrachově a budeme také 2.3. v Rokytnici nad Jizerou.

Ve srovnání s minulými ročníky představila  Škoda v rámci zimní roadshow Škoda Park hned čtyři různé modely. Vedle statické prezentace modelů Octavia a Rapid se “naživo” představili vozy s pohonem všech kol Superb 4×4 a Yeti 4×4. S nimi se návštěvníci  zúčastnit testovacích jízd a měli možnost ocenit tak jejich schopnosti při jízdě na sněhu. Všech 7 vozů bylo po celou dobu plně vytížených a najelo přes 600 km.

V zimním Škoda Parku byl otevřen i Škoda Butik – zóna věnovaná Škoda Originálnímu příslušenství a dárkovým předmětům. Vystavený sortiment si mohli návštěvníci objednat ze Škoda E-shopu za zvýhodněných podmínek.

V rámci zimního Škoda Parku se uskutečnil také  koncert oblíbené skupiny Nightwork, který uvedl do varu všechny přítomné návštěníky, kterých bylo více než 400!

V tipovací soutěži o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma vyhrál návštěvník, který bez jakéhokoliv počítání správně tipl počet km, které najely testovací vozy v čase od 9:00 – 14:00 hod, což bylo téměř 400 km! Naše firma HAVEX-auto věnovala do slosování také hodnotné ceny a těmi byly zapůjčení vozu Citigo a Rapid na víkend zdarma s plnou nádrží a 2 vstupenky do Městského Divadla v Mladé Boleslavi. Všem třem výhercům tímto ještě jednou gratulujeme.

Všechny děti, kterých bylo na Škoda Parku opravdu hodně, zabavil a roztančil skvělý animační tým, který měl připravený řadu zábavných dovednostních soutěží pro děti i dospělé. Soutěžilo se například v rychlosti nasazování sněhových řetězů, ve střelbě na elektronického hokejového brankáře či v atraktivní dětské soutěži „Chyť si svého Yetiho“. Celým programem nás naprosto skvěle provedla moderátorka Adélka Gondíková.

Všem návštěvníkům tímto děkujeme za účast a těšíme se na další setkání s Vámi na Škoda Parku 2.3. v Rokytnici nad Jizerou.