Ostrý start do nového roku s výhodnou nabídkou!

Jedinečná nabídka vozů SEAT!

Stylové vozy SEAT s cenovým zvýhodněním až 42 400 Kč
K tomu sada kol se zimními pneumatikami a záruka na 4 roky zdarma
Nabídka platí pro atraktivní financování SEAT Finance od ŠkoFINu

SEAT je zde! S tímto poselstvím vstupuje španělská značka do nového roku 2013 v dosud nevídané síle. K návštěvě prodejců SEAT lákají zákazníky nejen čerstvé novinky v podobě nových generací bestsellerů Toledo a Leon, ale v rámci akce SEAT je zde! i mimořádně výhodné nabídky na další atraktivní modely SEAT, jako je Ibiza, Altea XL nebo Alhambra. V kombinaci s financováním SEAT Finance od ŠkoFINu si mohou zákazníci pořídit svůj vysněný vůz SEAT s bonusem až 42 400 Kč, sadou 4 kol se zimními pneumatikami a zárukou na 4 roky zdarma.

Ať se zákazníci rozhodnou pro dynamickou Ibizu, ideální cestovní vůz Altea XL nebo všestrannou Alhambru, s vozem SEAT získají mimořádně kvalitní automobil s vysokou úrovní bezpečnosti, praktičnosti a komfortu. Populární Ibiza, která získala nejvyšší hodnocení v dlouhodobém testu na 100 000 km od renomovaného německého motoristického časopisu Auto Bild (Ibiza prokázala nejlepší spolehlivost mezi malými vozy a patří jí 6. místo v absolutním pořadí), je nabízena nejen jako pohledný kompaktní hatchback, ale i jako prostorné kombi Ibiza ST pro rodinné využití bez kompromisů, zatímco velkoprostorovou Alhambru v alternativně dodávané verzi 4×4 s pohonem všech kol nezastaví ani nečekaná sněhová kalamita, což platí i pro model Altea XL 4×4.

Všechny modely SEAT vynikají nezaměnitelným stylem, pokrokovou technikou, skvělou výbavou, nejvyšší kvalitou s příkladnou spolehlivostí a atraktivními cenami. Maximální ochranu všech cestujících i ostatních účastníků silničního provozu, jako jsou chodci, dokládají výtečné výsledky v náročných testech Euro NCAP. Nejmodernější inovace v podobě pokrokových asistenčních systémů usnadňují řízení a v nouzových situacích optimálně podpoří řidiče v jeho snaze odvrátit hrozící srážku s překážkou.

Horkým tipem v paletě modelů SEAT je zcela nová generace legendární modelové řady Toledo. Prostorný sedan s atraktivním sportovním stylem je možné pořídit již od 292 900 Kč, a to včetně paketu s atraktivní výbavou v hodnotě 40 400 Kč zdarma. Další novinkou pro rok 2013 je zcela nový SEAT Leon, s nímž španělská automobilka vstupuje do nové éry. Přitažlivý hatchback zaujme nejen svým jedinečným emocionálním designem a dynamickým sportovním charakterem, ale i výrazně nižší hmotností a spotřebou paliva. Nový Leon s bohatou výbavou a nejmodernějšími motory lze pořídit již od 299 900 Kč. Bránou do světa značky SEAT je nedávno představený malý vůz do města Mii, jehož ceny začínají na částce 183 900 Kč.

Akční nabídka SEAT je zde! platí v období od 1. 1. do 31. 3. 2013. Více informací o aktuálních akčních modelech SEAT najdete na www.seatnews.cz. Kompletní ceníky jsou k dispozici na www.seat.cz.

Datum: 1. 1. 2013
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz