Volkswagen Grand California – pronájem obytného vozu

Volkswagen Grand California je především zosobněním volnosti. Ať už máte v plánu prodloužený víkend naplněný objevováním středověkých hradů a zámků u nás v Česku, na týden brázdit klikaté silnice Alp hledat nejlepší výhledy, nebo zažít rozmanitost pláží Dalmácie, Volkswagen Grand California je komfortní volbou. Jeho všestrannost a obratnost vám dovolí projet si francouzský venkov i norské fjordy, volba je pouze na vás. Jednou z jeho nesporných výhod je samostatnost. Nejedná se pouze o obytný přívěs, ale o plnohodnotné auto, ke kterému už nepotřebujete nic dalšího, žádné silné auto, které by jej utáhlo. K tomu si díky jeho kompaktnosti a relativně nízké hmotnosti vystačíte pouze s oprávněním skupiny B.

Komfortně si zajezdíte a stejně tak dobře se i vyspíte. Ve dvou si ustelete na pohodlném dvoulůžku v zadní části vozu, které je pro dvě osoby běžného vzrůstu naprosto dostačující, a pokud s sebou vezmete i děti, je k dispozici i střešní lůžko, neméně pohodlné, leč menší. Prostor je využitý maximálně. V kuchyňce si bez obtíží uvaříte díky plynové plotýnce, která je na základní vaření více než dostačující, a pivo, či ledový čaj si schladíte v lednici. Součástí vozu je taktéž sprchový kout s umyvadlem a WC. Auto je napěchované moderní výbavou a asistenčními systémy. Leč se tedy jedná o poměrně velký vůz, není se čeho bát. Zadní parkovací kamera vám pomůže s couváním a parkovací asistent s parkováním.

Navíc vás na místo dostane pohodlně, stylově a bezpečně. Nezaskočí vás podzimní mlha, letní deště, ani sníh na vozovce. Jízdu si tak užijete podobně jako ve vašem osobním autě a k tomu získáte benefit komfortního, téměř domácího přespání. I když vás bude uspávat vánek prosycený slanou vůní moře, či cvrkání cvrčků, užijete si příjemnou noc i ráno. Volkswagen Grand California je tak ideální volbou pro všechny, kteří touží po dobrodružství a objevování.

Více informací najdete zde: Volkswagen Grand California – pronájem obytného vozu