Zimní servisní akce

Je váš vůz dostatečně připravený na přicházející zimní sezonu? Přivezte jej k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, stav akumulátoru, brzd, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady vám nabídneme opravu za příznivou cenu.

Zimní servisní akce za akční cenu 299 Kč probíhá v našich servisech v termínu od 1. října do 30. listopadu.

Zimní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • kontrolu stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu množství motorového oleje, chladicí kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonových a LED světel)
  • výpis paměti závad – diagnostika – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Originální příslušenství ŠKODA se slevou až 20 %

Pořiďte si v rámci zimní akce také Originální příslušenství ŠKODA se slevou až 20 %. Získáte tím bezpečné a kvalitní originální doplňky, které perfektně sednou na váš vůz. Nabídka zahrnuje například střešní nosiče, boxy, stěrače a další praktické vybavení pro vaše cesty. Kontaktujte naše oddělení Náhradních dílů a příslušenství na provozovně, která vám nejvíce vyhovuje a nechte si zaslat nabídku nebo poradit s výběrem. Kontakty ZDE.

Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, vám přinášíme program ŠKODA Pneugarance. Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola v našich autorizovaných servisech ŠKODA. Kompletní nabídku zimních kol najdete v katalogu ZDE.

Objednání na servis

Na zimní servisní prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi vám podáme bližší informace a domluvíme s vámi termín vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu ŠKODA.

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si zimu plnou výjimečných zážitků.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: