Soutěž o nové Toledo

Snadná cesta k novému Toledu: „Najdi – vyfoť – pošli – vyhraj!“

Seat vyhlašuje soutěž “vyfoť legendu” o nové Toledo

  • Hlavní cenou je nové Toledo, ale hraje se i o další atraktivní ceny
  • Soutěž o nejlepší fotku legendy na www.vyfotlegendu.cz
  • Legendární SEAT Toledo je zpátky na českém trhu

SEAT vyhlašuje u příležitosti uvedení nového modelu SEAT Toledo na český trh atraktivní soutěž „Vyfoť legendu“ za podpory partnerů Auto 7 a auto motor a sport (Motorpresse Bohemia), ŠkoFIN (SEAT Finance), OKAY a Nikon. Na výherce čeká nový SEAT Toledo, ale velmi lákavé jsou i další hodnotné ceny věnované výše uvedenými partnery soutěže.

Hlavní cenou soutěže „Vyfoť legendu“ je SEAT Toledo 1.2 MPI 55 kW Basis v bílé barvě, jehož výbava byla rozšířena o klimatizaci a rádio s přehrávačem CD/MP3 a vstupem AUX-in.Soutěžící, který se umístí na druhém místě, se může těšit na stylový digitální fotoaparát Nikon 1 V1 od OKAY elektro, zatímco společnost Motor Presse Bohemia s.r.o. připravila pro výherce třetího a čtvrtého místa víkendový pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu, resp. roční předplatné magazínů AUTO7 a auto motor a sport. Speciální cena, karta CCS na pohonné hmoty v hodnotě 10 000 Kč od společnosti ŠkoFIN, je vyhrazena pro autora fotografie „Nejstarší Toledo – skutečná legenda na našich cestách“.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí najít a vyfotit legendu – SEAT Toledo – a výsledný snímek nahrát na www.vyfotlegendu.cz nebo na facebookovou aplikaci „Vyfoť legendu“. Fotografie by měla být co nejzajímavější, protože po jejím zveřejnění na webu bude usilovat o hlasy návštěvníků uvedených stránek. Třicet nejoblíbenějších záběrů se dostane do finále, v němž komise vybere tři výherce soutěže o nejzajímavější fotografii Toleda.

Hlasování probíhá v období od3. prosince 2012 do 31. března 2013 a každý uživatel může hlasovat jen jednou po celou dobu konání soutěže. Soutěžící nemusí ovšem spoléhat pouze na hlasy veřejnosti. Kdokoli navštíví prodejce SEAT a vyzvedne si u něj unikátní kód, jenž pak zadá na webové stránky www.vyfotlegendu.cz nebo na facebookovou aplikaci „Vyfoť legendu“, ten získá pro svou fotografii jednorázově 30 bonusových hlasů.

Další bonusové hlasy jsou udělovány za věrnost legendě. Soutěžícím, kteří zasláním kopie velkého technického průkazu prokážou, že na soutěžní fotografii zachytili svůj vlastní vůz SEAT Toledo, bude po uzavření hlasování připsán dvojnásobek hlasů.

Více informací o soutěži „Vyfoť legendu“ i o novém Toledu naleznete na www.seat.cz a www.autopruvodce.cz

Vyfoť legendu