SEAT v Lysé nad Labem

Od pátku 9.11. do neděle 11.11. jsme prezentovali značku SEAT na výstavě KOLA 2012 v Lysé nad Labem. V letošním roce se konal již 16. ročník této výstavy automobilů, motocyklů a příslušenství KOLA 2012 & TUNING SHOW společně s výstavou RYCHLÁ KOLA a novinkou CYKLISTIKA 2012.

V hlavní hale mohli návštěvníci vidět velkou expozici vozů s okřídleným šípem ve znaku, kterým vévodila novinka letošního roku. Každý z návštěvníků si mohl detailně prohlédnout a osahat nový vůz Škoda Rapid. Tlačenice kolem mladoboleslavské novinky byla opravdu velká a během dne neustále někdo usedal do vozu a vytvářel si svůj názor na poslední přírůstek rodiny Škoda.

Dále si návštěvníci mohli prohlédnout vozy značek Volkswagen, Seat, Ford, Citroen, Renault, Hyundai a další.  Mimo jiné zde byli i prodejci autopříslušenství, kde nás třeba zaujal magnetický trojúhelník. I malí milovníci aut nepřišli zkrátka. Pro ně zde byl stánek našeho největšího prodejce modelů aut, firmy FoxToys.

Zajímavou byla expozice rychlých kol, kde návštěvníci obdivovali vozy takových značek jako je Ferrari nebo Lamborgini. Mezi vystavenými vozy byly jak formule, okruhová a rally auta nebo rallykrosové speciály. V jiné hale si na své přišli i fanoušci dvou kol, kteří zde mohli spatřit silniční, trialové nebo plochodrážní motocykly.

V Lysé se sjeli také letos naposledy tuneři. Ti zde předvedli své miláčky jak ve vnitřní expozici, kde byly vystaveny vozy po celé tři dny. Ve  druhé, venkovní, se v sobotu sjelo na tři desítky vozů, a rozdaly se poslední letošní pohárky. O těch rozhodovali diváci, kteří přijeli do Lysé nad Labem na KOLA 2012 & TUNING SHOW. 

Velmi příjemný vyvrcholením výstavy byla autogramiáda Barbory Špotákové, o které píšeme zde: https://www.havex.cz/cz/223.autogramiada-barbory-spotakove-v-lyse-nad-labem

SEAT v Lysé nad Labem

SEAT v Lysé nad Labem

SEAT v Lysé nad Labem

Zdroj: www.skodahome.cz
Datum: 11.11.2012