SEAT MyCard

Rádi bychom vám představili nový benefitní program SEAT MyCard, se kterým můžete využívat zajímavé výhody nejen u nás, ale i u našich partnerů.

SEAT MyCard je zákaznická karta pro majitele osobních vozů SEAT (pouze pro fyzické osoby), která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Zájemci si mohou vybrat jednak bezplatnou verzi Service, nebo zvolit rozšířenou placenou verzi Service+, která umožňuje využívat ještě další výhody nad rámec základní verze.

Varianty SEAT MyCard:
MyCard SERVICE – tuto kartu obdržíte zcela zdarma a získáte výhody jako 15% slevu na originální díly SEAT (min. 6 050 Kč vč. DPH / zakázka), přípravu a zajištění STK a další výhody.
MyCard SERVICE+ – tato karta stojí 1 990 Kč a získáte všechny výhody bezplatné MyCard Service a k tomu navíc: výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně), výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt (1x ročně)  a další výhody.

Zároveň budete moct využívat i výhody externích partnerů, jako např. u GENERALI České pojišťovny.

Kartu MyCard ziskáte: 

  • Zaregistrujte se do zákaznického portálu carLOG.
  • Vyplňte své jméno, příjmení, emailovou adresu, adresu a údaje ke svému vozu.
  • Označte HAVEX-auto jako svůj domovský servis.
  • Dokončete registraci.

Videonávod na objednání karty

Pro další informace k SEAT MyCard a pomoc s registrací jsou vám také plně k dispozici naší servisní poradci. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Kompletní informace o programu zde