Technická prohlídka pro ženy

Bonus pro návštěvnice výstavy KOLA 2012


Podzimní technická prohlídka pro ženy – řidičky ZDARMA, a to 10. a 11. listopadu v Lysé nad Labem

Promotým Praha s.r.o., ve spolupráci se SOŠ a SOU Nymburk, připravil pro ženy – řidičky mobilní technickou prohlídku. Přijeďte si nechat zkontrolovat před nadcházející zimou technický stav vozidla a stav povinné a doporučené výbavy. Kontrolu budou provádět žáci SOŠ a SOU Nymburk pod odborným dohledem specialistů z firem ABA, Kumho, Sunoco, Spies Hecker, Banner Batteries a dalších.

Budeme kontrolovat:
– stav pneumatik (zejména jejich tlak, stáří, stav a stupeň opotřebení)
– stav provozních náplní – kontrola stavu chladicí kapaliny (množství kapaliny a koncentraci nemrznoucí směsi)
– stav brzdové kapaliny a motorového oleje (množství oleje a jeho kvalitu s doporučením výměnné lhůty)
– nastavení světel stav autobaterie (stav nabití a stav životnosti)
– stav a umístění hasicího přístroje stav lékárničky správnost umístění dětské autosedačky
– stav povinné a doporučené výbavy apod.

Na závěr dostane každá účastnic dárky věnované partnery akce.
HAVEX-auto, s.r.o. připravil pro své zákaznice poukaz na 10% slevu do servisu.  Kupon obdržíte na výstavě po prohlídce Vašeho vozu. 

Absolventky mobilní technické prohlídky získají mimo jiné možnost seznámit se blíže se svým automobilem, což jim může být užitečné například při popisu poruchy v případě volání na tísňovou linku asistenčních služeb. Zájemkyně si mohou požadovaný termín – sobota 10.11. nebo neděle 11.11. – a čas technické prohlídky, objednat na adrese promotym@promotympraha.cz nebo na tel. 774 169 111.

VYHODNOCENÍ AKCE:

Datum: 12.11.2012

Za víkend absolvovalo 20-ti minutovou prohlídku celkem 23 vozidel. Průměrné stáří vozidel bylo 7 let, převažovala značka Škoda, registrované SPZ ve středočeském kraji. Ze zásadních technických nedostatků u vozidel jednoznačně převládal nedostatek a nekvalita olejových náplní a kvalita brzdové kapaliny. Každý klient obdržel Protokol o technické prohlídce svého vozidla, kde byly uvedeny výsledky kontroly. V případě, že byly nalezeny nějaké nedostatky nutné opravit, nabídla firma HAVEX-auto s.r.o. 10% slevu na opravu ve svých autorizovaných servisech. Tato nabídka je platná do 31.12.2012.

Kupon servis 10%