Jarní servisní prohlídka vozu – AKCE za 249 Kč

Zima se v letošním roce ukázala opravdu v plné síle, proto je třeba poklást si otázku, na kolik se všudypřítomná posypová sůl či štěrk, mrazivé počasí a výkyvy teplot podepsaly na kondici Vašeho plechového miláčka.

Je Váš vůz dostatečně připravený na přicházející jarní sezonu? Přivezte Váš vůz k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, stav akumulátoru, brzd, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu.

Jarní servisní akce za akční cenu 249 Kč probíhá na našich servisech v termínu od 1. dubna do 31. května.

Jarní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • diagnostiku – výpis paměti závad (protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí)
  • kontrolu stavu akumulátoru
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonů)
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Originální příslušenství ŠKODA se slevou až 20 %

Pořiďte si v rámci jarní akce také Originální příslušenství ŠKODA se slevou až 20 %. Získáte tím bezpečné a kvalitní originální doplňky, které perfektně sednou na Váš vůz. Nabídka zahrnuje například střešní nosiče, boxy, stěrače a další praktické vybavení pro Vaše cesty na výlety. Kontaktujte naše oddělení Náhradních dílů a příslušenství a nechte si zaslat nabídku, nebo poradit s výběrem.

Objednání se na jarní servis

Na jarní servisní prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu ŠKODA.

Chcete se objednat on-line na Jarní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: