Carnova otevřela nové dealerství SEAT v Brně

Hvězdou slavnostního večera nové Toledo

  • SEAT posiluje své postavení na trhu v brněnském regionu
  • Nové prodejní a servisní místo SEAT splňuje nejmodernější požadavky
  • Eliška Bučková odhalila na slavnostním večeru nové Toledo

SEAT získal v Brně atraktivního partnera. V ulici Hněvkovského 81, v brněnské čtvrti Komárov, bylo ve středu 7. listopadu 2012 slavnostně otevřeno nové dealerství SEAT společnosti Carnova. Pozvané hosty provázela slavnostním večerem ve španělském stylu moderátorka Eliška Bučková, Česká Miss 2008, která poprvé českému publiku odhalila také žhavou novinku v nabídce španělské automobilky, nový sedan SEAT Toledo.

„Pro značku SEAT i všechny její současné a budoucí zákazníky v regionu moravské metropole je otevření nového dealerství společnosti Carnova skvělou zprávou. Atraktivitu nového prodejního místa zvyšuje nejen nejmodernější koncept showroomu podle nejnovějších standardů značky SEAT, ale i dlouholeté zkušenosti společnosti Carnova s prodejem a servisem vozidel koncernu Volkswagen. Společnosti Carnova přejeme hodně spokojených zákazníků, kteří ve vozech SEAT naleznou potěšení ze sofistikované techniky zcela v souladu s naším sloganem ‚enjoyneering‘,“ říká Mgr. Aleš Novák, vedoucí divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

Nový SEAT Toledo vstoupí na český trh v druhé polovině listopadu jako první SEAT vyráběný v České republice, aby navázal na úspěchy svých předchůdců. Dynamický sedan v moderním designu nabídne zákazníkům eleganci kupé a praktičnost kombi s vynikajícím poměrem cena/výkon. V interiéru je dostatek místa pro pět cestujících, kteří mají k dispozici velkorysý zavazadlový prostor o objemu 550 až 1490 litrů. Moderní motory, převážně pokrokové jednotky TSI a TDI, kombinují suverénní výkon (od 55 kW/75 k do 90 kW/122 k) s mimořádně nízkými provozními náklady. Nejúspornější Toledo 1.6 TDI E-Ecomotive spotřebuje v průměru pouhých 3,9 l/100 km.

Španělská automobilka se rozhodla v rámci své celosvětové růstové strategie vyplnit mezery v pokrytí trhu na strategických místech. Skvělým příkladem praktické realizace tohoto přístupu je nové dealerství SEAT v Brně provozované společností Carnova, která je autorizovaným prodejcem a servisem vozů značky Volkswagen od roku 1993. Carnova potvrzuje své zaměření na kvalitu a maximální úroveň zákaznických služeb certifikátem kvality ISO 9001, jehož držitelem je od roku 2001. Carnova nabízí kromě nových vozů značek SEAT a Volkswagen také kvalitní referenční i ojeté osobní a užitkové vozy v rámci programu prodeje prověřených ojetých vozidel Das WeltAuto. Více informací o společnosti Carnova naleznete na internetových stránkách www.carnova.cz.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně – Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a nové Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

Datum: 7. 11. 2012
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz