SEAT pokračuje v cenové akrobacii

  • Ibiza 1.2 TSI 105 k za pouhých 234 900 Kč, Altea XL Kombi 1.2 TSI 105 k stojí jen 349 900 Kč
  • Zimní kola zdarma
  • Výhodné financování SEAT Finance od ŠkoFINu
  • Pokračuje soutěž „Postav se na hlavu“ o víkend pro dva v Barceloně

SEAT pokračuje v podzimní kampani „U nás jsou ceny postavené na hlavu“ i po celý říjen! Tento měsíc předvádí cenovou akrobacii nová pětidveřová Ibiza 1.2 TSI 105 k, kterou zákazník pořídí za pouhých 234 900 Kč, a praktická rodinná Altea XL Kombi 1.2 TSI 105 k, jejíž cena byla zakotvila na neodolatelných 349 900 Kč. Zákazník přitom může získat nejen atraktivní výbavu, ale i sadu kol se zimními pneumatikami zdarma. Hlava se pak zatočí každému, kdo se nakonec od prodejce značky SEAT dozví, že jako bonus navíc dostane ještě prodlouženou záruku výrobce na 4 roky nebo maximálně 40 000 km. Uvedené akční ceny platí při financování skladových vozů se SEAT Finance od ŠkoFINu do 26.10.2012.

Nová pětidveřová Ibiza přesvědčí nejen svou cenou 234 900 Kč, ale i inovativním motorem 1.2 TSI, který poskytuje suverénní výkon 77 kW (105 k) při skromné spotřebě paliva 5,1 litru na 100 kilometrů. Bohatá sériová výbava akčního modelu obsahuje také klimatizaci, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, ABS, 15“ kola, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, rádio s přehrávačem CD/MP3, ovládáním pod volantem a vstupem pro externí přehrávač AUX-in, elektrické ovládání předních oken, osvětlenou schránku před spolujezdcem s objemem 10,7 l, ISOFiX pro ukotvení autosedačky na zadních sedadlech a pokročilé funkce brzdové soustavy.

Akční model SEAT Altea XL Kombi 1.2 TSI 105 k nabízený za lákavých 349 900 Kč poskytuje v kompaktním balení velkorysou nabídku místa až pětičlenné rodině. Díky zavazadlovému prostoru se základním objemem 532 litrů za asymetricky dělenými a sklopnými zadními sedadly se sotva najde nějaký přepravní úkol, před nímž by Altea XL kapitulovala. Další zbraní Altey XL je kompletní výbava, která zahrnuje například 16“ kola z lehké slitiny s pneumatikami 205/55, automatickou klimatizaci Climatronic, 6 airbagů, ESP, EBA, ABS, systém kontroly tlaku vzduchu v pneumatikách, asistenta rozjezdu do kopce, podélné střešní nosiče, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, multifunkční volant, výškově nastavitelná přední sedadla, čalounění COPA, bederní opěrku, tempomat, palubní počítač, rádio s přehrávačem CD/MP3, multimediální port a elektrické ovládání předních oken.

Až do 30.11.2012 probíhá na internetové stránce www.postavsenahlavu.cz atraktivní soutěž, v níž se hraje o víkend pro dvě osoby v Barceloně včetně kapesného 200 EUR od ŠkoFINu. Úkolem pro soutěžící je zvěčnit svou stojku na hlavě, ať už fotografií nebo videem, a svým akrobatickým kouskem se pochlubit na výše uvedené internetové stránce. Do finále postupuje deset nejlepších na základě hlasování uživatelů. Z finálového Top 10 vybere porota trojici nejlepších akrobatů, resp. autorů, kteří pojedou na víkend do Barcelony.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně – Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a nové Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.

Datum: 9.10. 2012
Autor: IVG Tisková zpráva www.seat.cz