PIGY & LILY na horách

Přijďte si s námi užít nedělní zábavnou show prasátka Pigy a jeho přátel v krkonošském skiareálu Bubákov. Akce pod názvem PIGY & LILY na horách se koná 6. 3. 2022 a my na ní rozhodně nebudeme chybět! 

Čeká vás den plný her, zábavy a legrace nejen pro děti, ale na své si tu přijdou i dospělí. Můžete se těšit na nabitý program, během kterého se rozhýbete s Pigy a Lily show, dorazí i kouzelník Jakub Koutský, který vám předvede magické triky a chybět rozhodně nebudou ani soutěže o hodnotné ceny s Pigym a Lily. A také si budete moct vyzkoušet lyže od značek Sporten a Kastle

U našeho prezentačního stánku vás seznámíme s nejnovějšími modely ŠKODA, jakými je nejoblíbenější vůz u českých zákazníků Nová FABIA, dále první plně elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV, ale především na vás bude čekat naše novinka KODIAQ GT. Tento vůz vás ohromí svým jedinečným, sebevědomým vzhledem a vnější výbavou a interiérem vybaveným nejnovějšími technologiemi. KODIAQ GT v České republice jen tak nepotkáte, proto byste neměli propásnout tuto jedinečnou příležitost. Na všechny vaše otázky, týkající se modelů, vám odpoví naši ochotní prodejci. 

Na našem stánku s námi budete moci soutěžit o hodnotné ceny, jako jsou třeba jednodenní permanentky do skiareálu Bubákov a další. Skvělou kávu a zákusek si můžete dát v Aprés Ski Baru. 

V rámci návštěvy akce můžete strávit čas i na lyžích. SKIAREÁL BUBÁKOV je naším dlouhodobým partnerem a jsme rádi, že vás můžeme uvítat právě v něm. Areál svým návštěvníkům nabízí parkování zdarma na centrálním parkovišti a pak pohodlný převoz kabinkovou lanovkou ke čtyřsedačkové lanovce. Skiareál je vhodný pro rodiny s dětmi, nabízí sjezdovky pro zdatné lyžaře i široké turistické dětské sjezdovky. Občerstvení na vás čeká přímo na sjezdovce. Vše o areálu najdete na webových stránkách www.bubakov.cz.