Zimní servisní akce za 99 Kč

Buďte akční celou zimu a objednejte se na zimní servisní prohlídku pro Váš vůz od 15. 10. do 30. 11. 2012. Za pouhých 99 Kč, prověříme mimo jiné stav podvozku, akumulátoru či brzdové soustavy Vašeho automobilu. Jednoduše a rychle tak získáte jistotu, že se na něj můžete spolehnout, ať už Vaše cesty povedou kamkoli, třeba na zasněžené horské svahy. V případě nalezení závady Vám naši specialisté nabídnou opravu za skutečne výhodné ceny. Nenechte si ujít také zajímavou nabídku Škoda Originálních dílů a příslušenství právě pro Váš vůz, které Vám přinesou ještě více bezpečí, jistoty či praktičnosti. Stáhněte si akční leták Zimní servisní akce.

ZSA1

Co vše na Vašem voze před zimou za 99 Kč zkontrolujeme?

zaveska

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince 800 217 220 uvedeném telefonním čísle, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín návštevy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Seznam našich autorizovaných servisů Škoda najdete ZDE. Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si zimu plnou výjimečných zážitků.

mapa